Бізнес-школа ІМВ

САЙТ БІЗНЕС ШКОЛИ ІМВ - IIR BUSINESS SCHOOL www.iirbs.com

 

Дводенний інтенсив з digital-маркетингу “Навіщо бізнесу онлайн-просування?”


Лектори: Людмила БеглоянВадим Литвиненко

КОЛИ: 16-17 грудня 2017 (11:00-19:00)
ДЕ: IIR Business School (Мельникова 36/1)


Для кого:
- Новачкам, охочим розібратися в digital-маркетингу та отримати нові знання.
- Власникам бізнесу для того, щоб контролювати підрядників і мати уявлення про те, як влаштований digital-маркетинг.
- Початківцям маркетологам для отримання нових ідей в онлайн-просуванні.

Чим корисний:
 -Інтенсив будуть вести фахівці-практики, які простими словами донесуть принципи і "підводні камені" онлайн-просування.
 -Отримаєте чітке розуміння з чого починати просування свого продукту в інтернеті.
 - Дізнаєтеся на підставі чого формуються бюджети на інтернет-рекламу.

Що отримаєте:
 -Дізнаєтеся про можливості онлайн просування.
 - Навчитеся правильно визначати цілі рекламної кампанії.
 - Зможете підбирати необхідні інструменти для просування в інтернеті.
 - Дізнаєтеся, як вимірювати ефективність рекламних кампаній.
 - Отримаєте необхідну інформацію, яка допоможе вибрати і контролювати підрядника.


Програма 16-17 грудня 2017 (11:00-19:00):
Теорія. 
- Воронка продажів (AIDA)
- Терміни і поняття
- Огляд інструментів та КРI (органічний трафік, платний трафік, трафік з соціальних мереж, email-маркетинг)
- Визначення ЦА (карта емпатії)
- Шлях користувача (See-Think-Do-Care).
- Визначення цілей і постановка задач


Теорія + практика для бажаючих 
- Інструмент аналіз трафіку. Огляд Google Analytics.
- Створення бізнес-сторінки в Facebook.
- Огляд рекламного аккаунта в Facebook.
- Структура рекламних кампаній в Google Adwords.
- Підбір семантики для просування в пошуку.
- Прогнози бюджету для пошукових кампаній в Google Adwords.

Практика для бажаючих, кейси, підведення підсумків 
-Підбір таргетинг для просування в Медійній мережі Google.
- Прогнози бюджету для контекстно-медійних кампаній в Google Adwords.

- Поради щодо вибору підрядників.
- Кейси як з позитивним, так і з негативним досвідом.
- Підведення підсумків, питання і обговорення.

РЕЄСТРАЦІЯ
Місце проведення – вул. Мельникова, 36/1
Вартість: 2500 грн 

Для студентів та випускників ІМВ - знижка 10%

Реєстрація обов'язкова
Кількість місць обмежена
067-777-81-99
iirbs.com

 

 

спецпроект Бізнес Школи

У 2016 р. в Україні розпочав діяльність Elfenworks Foundation (Сіліконова Долина, Каліфорнія, США), який здійснює соціально-відповідальну підприємницьку діяльність, цілями якої є виявлення проблем та створення нових підходів і методик, популяризація найбільш успішних соціальних проектів. Ініціатором і головним консультантом проекту виступив проф. Влад Генін, декан факультету бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій Університету Фенікс, проф. Стенфордського Університету (США, Сан-Франциско), содиректор Центру Міжнародних стратегічних досліджень глобальної політики і міжнародного співробітництва Каліфорнійського університету (Лос-Анжелес, США).

Базою реалізації проекту обраний Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Керівник проекту від української сторони проф. ІМВ Ступницький О.І. Засновницею і виконавчим директором Elfenworks Foundation є Д-р Лорен Спіт, доктор ділового адміністрування університету Голден Гейт в Сан-Франциско та доктор Богослов'я Університету Бакке Гредуейт (Сіетл, штат Вашингтон), має ступінь МБА, отриманий в коледжі Сент-Мері (сьогодні вона є його Довічним регентом Ради регентів) і ступінь бакалавра психології, отриманий в Міллз Коледжі; є членом Консультативної Ради Центру Джиммі Картера; володіє німецькою, французькою, іспанською, португальською та італійською мовами. Об’єднавши у 2005 р. команду з соціально-відповідальних підприємців найвищого рівня, з глибоким і всеосяжним досвідом в сферах мультимедіа, комп'ютерних технологій, музики, кіно, управління, права, фінансів, освіти, розвитку людського потенціалу та соціальної справедливості, успішно здійснила низку соціально значимих проектів з Центром Джиммі Картера, Національним центром бідності при Стенфордському університеті, Міллз Коледжем та Коледжем Сент-Мері, що розвивають ідеї соціально-відповідального бізнесу. Л.Спіт започаткувала у США національний Фестиваль студентських фільмів, що заохочує студентів до створення сценаріїв про соціальну справедливість, супроводжується адвокаційними кампаніями громадських організацій і є унікальним прикладом масштабного впливу культури та соціального бізнесу на вирішення тих чи інших проблем людства.

Л.Спіт також є продюсером всесвітньо відомого номінованого на премію «Греммі» медіа-проекту «В гармонії з надією» (з щорічним врученням нагород групам та особам, які займаються рішеннями проблеми бідності в Америці). У рамках проекту в Україні у листопаді 2016 р. відбувся конкурс, проведений Elfenworks Foundation, серед студентів ІМВ, визначені 4 переможці. 

У квітні 2017 р. Було визначено переможця у сплаченій Фондом програмі Visiting Scholarship з метою вивчення досвіду США у сфері соціального підприємництва та подальшій праці у цій сфері задля розвитку цієї важливої справи в Україні. Переможцем став Олексюк Віталій (4 МБ)

25 квітня  2017 року в ІМВ пройшла перша серед країн СНД презентація книги Л.Спіт Intelligence & Compassion in Action, The 7 Pillars for Social Entrepreneurship, («Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціального підприємництва», 2012) саме у нашій країні, оскільки в продовж останніх років на п’яти континентах були здійнені подібні заходи. Метою презентації переведеної на українську мову книги є допомога соціальним підприємцям у використанні концепцій та інструментів цього специфічного виду бізнесу, профорієнтації, плануванні, тренінгу і практиці управління, що сприятиме успіху нового покоління вітчизняних соціальних підприємців за допомогою «методології Семи Стовпів» та існуючого досвіду. 

Переведена на українську мову книга Д-ра Лорен Спіт «ІНТЕЛЕКТ ТА МИЛОСЕРДЯ В ДІЇ. СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» дозволяє підприємцям об'єднати фундаментальні і концептуальні принципи бізнесу у всеосяжний життєвий сценарій, впроваджуючи у життя соціальні зміни. Методологія «Семи Стовпів», по-перше, допомагає оцінити соціальним підприємцям свої навички і схильності;  по-друге, пояснює проблеми, з якими вони можуть зіштовхнутися у своїй діяльності; по-третє, об'єднує кілька управлінських дисциплін: як обрати оптимальну професію, як досягти особистого успіху і як поєднувати «інструментарій змін», кар'єру і життя. Останнє не настільки фрагментарне, як може здаватися, і тому методологія Семи Стовпів об'єднує в собі різні аспекти бізнесу, підприємницькі інновації, включаючи профорієнтацію, планування, тренінг і практику управління з конкретним покроковим планом дій по втіленню трансформаційних змін.

Згідно з представленої книги Д-р Лорен Спіт має власний особливий спосіб мислення – «менталітет Силіконової долини»: симбіоз власного бачення і відповідного набору спеціальних навичок, що включає підприємницьку жилку і вміння ризикувати укупі з професіоналізмом у сфері високих технологій, зухвалістю мрій з часткою авантюризму в поєднанні з підприємницьким духом і строгими етико-професійними принципами. Команда однодумців, яку вона створила, є ефективною в соціальному підприємництві, має технічні вміння, направляє зусилля на вирішення глобально орієнтованих соціальних проблем: підтримка надії в Америці і створення особливого «Музею живучої надії», щоб надихати потенційних соціальних підприємців. Концептуальною основою соціальних ініціатив і проектів Д-ра Лорен Спіт є система способів дати людям те, що їм потрібно, а не просто пропонувати те, що у них вже є. Тобто, її діяльність сьогодні полягає у допомозі соціальним підприємцям вийти за межі того, що їм відомо, і наблизитися до тих справ, які дійсно необхідні людям.

ПРЕС - РЕЛІЗ (за посиланням)