Бізнес-школа ІМВ

Презентація книги

Д-р Лорен Спіт

«Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціальних підприємців»

в Україні

25 квітня 2017

Переведена на українську мову книга Д-ра Лорен Спіт «ІНТЕЛЕКТ ТА МИЛОСЕРДЯ В ДІЇ. СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ» дозволяє підприємцям об'єднати фундаментальні і концептуальні принципи бізнесу у всеосяжний життєвий сценарій, впроваджуючи у життя соціальні зміни. Методологія «Семи Стовпів», по-перше, допомагає оцінити соціальним підприємцям свої навички і схильності;  по-друге, пояснює проблеми, з якими вони можуть зіштовхнутися у своїй діяльності; по-третє, об'єднує кілька управлінських дисциплін: як обрати оптимальну професію, як досягти особистого успіху і як поєднувати «інструментарій змін», кар'єру і життя. Останнє не настільки фрагментарне, як може здаватися, і тому методологія Семи Стовпів об'єднує в собі різні аспекти бізнесу, підприємницькі інновації, включаючи профорієнтацію, планування, тренінг і практику управління з конкретним покроковим планом дій по втіленню трансформаційних змін.

Згідно з представленої книги Д-р Лорен Спіт має власний особливий спосіб мислення – «менталітет Силіконової долини»: симбіоз власного бачення і відповідного набору спеціальних навичок, що включає підприємницьку жилку і вміння ризикувати укупі з професіоналізмом у сфері високих технологій, зухвалістю мрій з часткою авантюризму в поєднанні з підприємницьким духом і строгими етико-професійними принципами. Команда однодумців, яку вона створила, є ефективною в соціальному підприємництві, має технічні вміння, направляє зусилля на вирішення глобально орієнтованих соціальних проблем: підтримка надії в Америці і створення особливого «Музею живучої надії», щоб надихати потенційних соціальних підприємців. Концептуальною основою соціальних ініціатив і проектів Д-ра Лорен Спіт є система способів дати людям те, що їм потрібно, а не просто пропонувати те, що у них вже є. Тобто, її діяльність сьогодні полягає у допомозі соціальним підприємцям вийти за межі того, що їм відомо, і наблизитися до тих справ, які дійсно необхідні людям.

ПРЕС - РЕЛІЗ (за посиланням) 

Акредитація преси (до 24 квітня 15:00):

Сербіна Катерина, голова прес-центру ІМВ

044-481-44-14, iir.presscenter@gmail.com

Акредитація гостей ( до 18 квітня 15:00):

Синковець Наталя

044-481-44-14

У 2016 р. в Україні розпочав діяльність Elfenworks Foundation (Сіліконова Долина, Каліфорнія, США), який здійснює соціально-відповідальну підприємницьку діяльність, цілями якої є виявлення проблем та створення нових підходів і методик, популяризація найбільш успішних соціальних проектів. Ініціатором і головним консультантом проекту виступив проф. Влад Генін, декан факультету бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій Університету Фенікс, проф. Стенфордського Університету (США, Сан-Франциско), содиректор Центру Міжнародних стратегічних досліджень глобальної політики і міжнародного співробітництва Каліфорнійського університету (Лос-Анжелес, США).

Базою реалізації проекту обраний Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Керівник проекту від української сторони проф. ІМВ Ступницький О.І. Засновницею і виконавчим директором Elfenworks Foundation є Д-р Лорен Спіт, доктор ділового адміністрування університету Голден Гейт в Сан-Франциско та доктор Богослов'я Університету Бакке Гредуейт (Сіетл, штат Вашингтон), має ступінь МБА, отриманий в коледжі Сент-Мері (сьогодні вона є його Довічним регентом Ради регентів) і ступінь бакалавра психології, отриманий в Міллз Коледжі; є членом Консультативної Ради Центру Джиммі Картера; володіє німецькою, французькою, іспанською, португальською та італійською мовами. Об’єднавши у 2005 р. команду з соціально-відповідальних підприємців найвищого рівня, з глибоким і всеосяжним досвідом в сферах мультимедіа, комп'ютерних технологій, музики, кіно, управління, права, фінансів, освіти, розвитку людського потенціалу та соціальної справедливості, успішно здійснила низку соціально значимих проектів з Центром Джиммі Картера, Національним центром бідності при Стенфордському університеті, Міллз Коледжем та Коледжем Сент-Мері, що розвивають ідеї соціально-відповідального бізнесу. Л.Спіт започаткувала у США національний Фестиваль студентських фільмів, що заохочує студентів до створення сценаріїв про соціальну справедливість, супроводжується адвокаційними кампаніями громадських організацій і є унікальним прикладом масштабного впливу культури та соціального бізнесу на вирішення тих чи інших проблем людства.

Л.Спіт також є продюсером всесвітньо відомого номінованого на премію «Греммі» медіа-проекту «В гармонії з надією» (з щорічним врученням нагород групам та особам, які займаються рішеннями проблеми бідності в Америці). У рамках проекту в Україні у листопаді 2016 р. відбувся конкурс, проведений Elfenworks Foundation, серед студентів ІМВ, визначені 4 переможці, які у квітні 2017 р. приймуть участь фінальному конкурсному відборі для участі у сплаченій Фондом програмі Visiting Scholarship з метою вивчення досвіду США у сфері соціального підприємництва та подальшій праці у цій сфері задля розвитку цієї важливої справи в Україні. 21-28 квітня 2017 р. відбудеться візит Л.Спіт в Україну. 25 квітня в ІМВ пройде перша серед країн СНД презентація книги Л.Спіт Intelligence & Compassion in Action, The 7 Pillars for Social Entrepreneurship, («Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціального підприємництва», 2012) саме у нашій країні, оскільки в продовж останніх років на п’яти континентах були здійнені подібні заходи. Метою презентації переведеної на українську мову книги є допомога соціальним підприємцям у використанні концепцій та інструментів цього специфічного виду бізнесу, профорієнтації, плануванні, тренінгу і практиці управління, що сприятиме успіху нового покоління вітчизняних соціальних підприємців за допомогою «методології Семи Стовпів» та існуючого досвіду. У ході візиту Л.Спіт метиме зустрічі із представниками Уряду України, професорсько-викладацьким складом університетів та інститутів, міжнародними донорськими організаціями, вітчизняними соціальними підприємцями та бізнесменами, студентами.

 

 

Було визначено фіналістів конкурсу від кафедри міжнародного бізнесу та Elfenworks Foundation.

Ними стали:

Кікешева Анна (3 МБ), 

Олексюк Віталій (4 МБ), 

Слінько Валерія (4 МБ)

Ярошенко Олександр  (4 МЕВ)

  

Вітаємо фіналістів! Наступний тур відбору відбудеться вже у квітні 2017 року!