Міжнародні комунікації

Міжнародні комунікації

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 291

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ, СУСПІЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНІ СТУДІЇ

 

Бакалаврські та магістерські освітні програми:

  • Освітня програма «Міжнародні комунікації» (освітні рівні - Бакалавр і Магістр)
  • Освітня програма «Міжнародна журналістика» (освітній рівень – Магістр)

 

Освітня програма «Міжнародні комунікації»

Передісторія

Освітня програма «Міжнародні комунікації» є наступницею спеціальності «Міжнародна інформація», створеної в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка 1 червня 1993 року професором Валерієм Петровичем Гондюлом.

Мета – підготовка висококваліфікованих фахівців-міжнародників для інформаційно–аналітичних підрозділів і департаментів з комунікації міжнародних, державних, комерційних і громадських організацій.

Запропонована професором В.П. Гондюлом концепція підготовки фахівців за спеціальністю «Міжнародна інформація» випередила свій час і з роками не лише не втратила актуальності, але стала ще більш затребуваною.

Ґрунтовні знання міжнародних відносин і двох іноземних мов, поглиблені знання сучасних комунікативних технологій у поєднанні із інструментарієм інформаційно-аналітичної роботи і навичками використання сучасних інформаційних технологій підвищують конкурентоспроможність випускників і створюють широкі можливості для працевлаштування як всередині країни, так і за кордоном.

З 2015 року підготовка фахівців-міжнародників у сфері інформації і комунікації здійснюється у межах спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» №266, від 29 квітня 2015 року). Набір абітурієнтів здійснюється на освітню програму «Міжнародні комунікації» (МК).

Відео про освітню програму «Міжнародні комунікації»

Відео про освітню програму «Міжнародні комунікації»

Телеграмм-бот спеціальності - за посиланням.

Про освітню програму "Міжнародні комунікації"

 

Освітня програма «Міжнародна журналістика»

Журналіст — людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу

Дж. Вест

З 2016 року запроваджено магістерську програму «Міжнародна журналістика». Міжнародна журналістика є професійно-орієнтованою півторарічною програмою для студентів денної форми навчання.

Мета - підготовка висококваліфікованих фахівців-міжнародників у сфері медіа.

Про освітню програму "Міжнародна журналістика"

 

Навчальний процес забезпечують дві кафедри:

Кафедра міжнародної інформації, створена у 1993 році, у її складі - 3 докторів наук, 10 кандидатів наук. Завідувач кафедри – доктор політичних наук, професор, почесний член університетів (Пітсбург, США; Йорк, Канада; Оснабрюк, Кіль, ФРН) – Рижков Микола Миколайович.

Кафедра міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій, створена у 2012 р., у складі якої – 3 доктори наук, 4 кандидати наук. Завідувач кафедри – доктор політичних наук Даниленко Сергій Іванович.