Міжнародна інформація

Міжнародна інформація

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

«МІЖНАРОДНА КОМУНІКАЦІЯ»

Колектив кафедри міжнародної інформації та кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій запрошує абітурієнтів до інформаційно-насиченого, надзвичайно цікавого і динамічного світу міжнародної комунікації!

«Міжнародна комунікація» - програма нового покоління, в якій враховані найсучасніші тренди глобального розвитку та потреби міжнародного ринку праці.

Подібні програми користуються неабияким попитом у провідних вищих навчальних закладах європейських країн, таких як Велика Британія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Естонія, Литва та багатьох інших.

Потреба у висококваліфікованих фахівцях з міжнародної комунікації відчувається і в нашій державі, особливо в умовах інформаційного протистояння з Росією.

СКЛАДОВІ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ:

Сучасні комунікативні технології: політичний, кризовий і корпоративний PR (зв’язки з громадськістю), управління репутацією, Інтернет-PR, брендінг, іміджмейкінг, лобіювання, Government relations, Investor relations, традиційні та мережеві медіа тощо.

Теорія і практика міжнародних відносин: світова політика, міжнародне право, міжнародна економіка і бізнес, дипломатична служба, дипломатичний протокол і етикет.

Інформаційно-аналітична діяльність: моделювання і прогнозування міжнародних відносин, методи аналізу і візуалізації інформації, комп’ютерні технології обробки даних.

Інформаційно-психологічна безпека: технології інформаційного протиборства, моніторинг та ідентифікація інформаційних загроз на державному і корпоративному рівнях.

    ДИПЛОМИ

БАКАЛАВР (4 роки навчання)

Освітня кваліфікація: «Бакалавр з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій за спеціалізацією міжнародна комунікація»;

Професійні кваліфікації:

·      «Фахівець з міжнародної комунікації»,

·      «Фахівець з перекладу».

МАГІСТР (2 роки навчання)

Освітня кваліфікація: «Магістр міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій за спеціалізацією міжнародна комунікація»;

Професійні кваліфікації:

·      «Експерт з суспільно-політичних питань (у сфері міжнародної комунікації)»,

·      «Перекладач з іноземної мови».

Детальніше про програму «Міжнародна комунікація» - у нашому буклеті

З правилами прийому до КНУ імені Тараса Шевченка у 2018 році можна ознайомитись за посиланням