Про спеціальність

Константинов Віктор Юрійович
Завідуючий відділенням, кандидат політичних наук, доцент

Про відділення

Відділення "міжнародні відносини" (як і Відділення "Міжнародне право") є найстарішим в Інституті і походить від кафедри Міжнародних відносин, яка була відкрита в 1944 році. Першим завідувачем кафедри був професор О.Касименко, директор Інституту історії АН УРСР. Після нього - В.А.Жебокрицький, М.К.Коростаренко, В.А.Тарасенко, дипломат, який до того працював у радянському посольстві у Вашингтоні.

Як відділення "Міжнародні відносини" сформувалось лише в 1992 році, але вже 1971 році в його складі було дві кафедри, а студенти готувалися як спеціалісти з Міжнародних відносин, що й було записано в їх дипломах. Тобто і історії "Міжнародних відносин" як відділення можна почати відлік з 1971-72 року.

Наукова робота відділення

На відділенні "Міжнародні відносини" підготовка студентів зі спеціальності "Міжнародні відносини" за освітньо-професійними програмами бакалавра, спеціаліста та магістра здійснюється за такими спеціалізаціями:

  • Європейська політика
  • Міжнародні відносини країн (регіонів)
  • Політологія міжнародних відносин
  • Міжнародні організації та дипломатична служба

Студенти відділення отримують фундаментальну підготовку з історії, теорії та практики міжнародних відносин, зовнішньої політики і дипломатії з достатнім рівнем економічної і юридичної освіти

Kонтакти

481-45-57
mvzp@iir.edu.ua