Викладачі

Викладачі

Матвієнко Віктор Михайлович

Науковий ступінь: доктор історичних наук

Посада: завідувач кафедри

Дисципліни: «Дипломатична історія України»; «Основи дипломатії та дипломатичної роботи»; «Теорія і практика сучасної дипломатії»; «Право зовнішніх зносин та основи дипломатії».

Сфера наукових інтересів:  міжнародні відносини ХХ ст.; історія української дипломатії; багатостороння дипломатія та інтеграційні процеси сучасності; зовнішня політика та дипломатична практика України.

Здійснює керівництво підготовкою дисертацій на здобуття ступеня кандидата наук.

Автор понад 180 наукових публікацій.

Відзначений нагородами та відзнаками Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, має звання «Заслужений працівник освіти України».

Google Scholar

Скороход Юрій Степанович

Науковий ступінь: доктор політичних наук

Посада: професор

Дисципліни: «Міжнародні організації»; «Теорія і практика ведення переговорів»; «Міжнародні організації та глобальні проблеми сучасності»; «ООН в сучасному світі», «Економічна, культурна та гуманітарна дипломатія країн Азії, Африки та Океанії».

Сфера наукових інтересів: теорія і практика міжнародних організацій; миротворча діяльність ООН; теорія та практика переговорів; інтеграційні процеси в Близькосхідному регіоні; міжнародні відносини на Близькому Сході.

Здійснює керівництво підготовкою дисертацій на здобуття ступеня кандидата наук. 

Автор понад 100 наукових праць.

Google Scholar

Яковенко Наталя Леонідівна

Науковий ступінь: доктор історичних наук

Посада:  професор

Дисципліни: «Основи дипломатії та дипломатичної роботи»; «Дипломатичний протокол та етикет»; «Багатостороння дипломатія та механізми регулювання сучасних міжнародних відносин»; «Міжнародні організації у сфері безпеки»; «Великі держави в міжнародних організаціях».

Сфера наукових інтересів:  зовнішня та внутрішня політика Великої Британії; особливості та історичний розвиток британської дипломатії, діяльність Великої Британії в міжнародних організаціях; українсько-британські відносини, багатостороння дипломатія, діяльність України в міжнародних організаціях, дипломатія України, євроінтеграційна політика України.

Автор понад 150 наукових публікацій.

Google Scholar

Шинкаренко Тетяна Іванівна

Науковий ступінь:  кандидат історичних наук

Посада:  доцент

Дисципліни: «Дипломатичний протокол та етикет», «Професійна етика», «Дипломатичний етикет та професійна етика юриста-міжнародника», «Дипломатичний протокол та професійна етика», «Європейська дипломатія, політика, урядування», «Культурна та публічна дипломатія», «Культура міжнародного спілкування і професійна етика», «Мова дипломатичних документів».

Сфера наукових інтересів:  європейська інтеграція, дипломатія, культурна і публічна дипломатія, дипломатичний протокол і етикет, професійна етика, етика міжнародних відносин

Автор 90 публікацій.

Google Scholar

Ковтун Олена Юріївна

Науковий ступінь:  кандидат політичних наук

Посада:  доцент

Дисципліни:  «Основи дипломатії та дипломатичної служби», «Дипломатичне листування», «Практична психологія в дипломатії», "Дипломатичний протокол та етикет", "Інтеграційні процеси в сучасних міжнародних відносинах", «Теорія і практика ведення переговорів».

Сфера наукових інтересів:  міжнародні відносини на пострадянському просторі, теорія та практика переговорів, теорія та практика міжнародних організацій, дипломатичний протокол та етикет, інтеграційні процеси у сучасному світі.

Автор понад 20 наукових публікацій.

Google Scholar

Коновалова Марта Валеріївна

Науковий ступінь: кандидат наук з державного управління

Посада: доцент

Дисципліни:  «Лобіювання в міжнародних відносинах», «Стратегічне управління в міжнародних відносинах», «Основи державної служби», «Державне управління і прийняття зовнішньополітичних рішень», «Економічна, культурна, гуманітарна дипломатія».

Сфера наукових інтересів:  тренди соціальної політики Європейського Союзу, стратегічне управління, лобіювання в міжнародних відносинах, корпоративна соціальна відповідальність, міжнародний проєктний менеджмент, інноваційна культура в державному управління.

Автор понад 30 наукових публікацій.

Google Scholar

Петюр Роман Костянтинович

Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Посада: доцент

Дисципліни: «Основи дипломатії та дипломатичної служби»; «Міжнародна ділова етика»; «Економічна дипломатія»; «Основи державної служби»; «Державне управління та прийняття зовнішньополітичних рішень».

Сфера наукових інтересів: теорія міжнародних відносин; зовнішня політика України; міжнародні відносини на Близькому та Середньому Сході; відносини України з країнами Близького та Середнього Сходу.

Google Scholar

Гавриленко Ілля Ігорович

Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Посада: асистент

Дисципліни: «Дипломатична історія України»; «Основи дипломатії та дипломатичної роботи»; «М’яка сила в міжнародних відносинах»; «Публічна і культурна дипломатія».

Сфера наукових інтересів: м’яка сила, публічна, культурна та іміджева дипломатія, зовнішня політика США, історія дипломатії, теорія та практика дипломатичної роботи.

Google Scholar

Кузнєцова Катерина Ігорівна 


Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Посада:  асистент

Дисципліни:  «Міжнародне співробітництво у сфері освіти, науки та культури»

Сфера наукових інтересів:  теорія та практика міжнародних організацій, гуманітарна діяльність, дипломатичний протокол та етикет, міжнародне культурне та освітнє співробітництво.

Google Scholar

Ткач Тетяна Ярославівна

Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Посада:  асистент

Дисципліни:  «Міжнародне співробітництво в сфері освіти, науки та культури”.

Сфера наукових інтересів:  теорія та практика міжнародних організацій, дипломатичний протокол та етикет, гуманітарна діяльність.

Google Scholar

Авер`янов Сергій Володимирович    

Науковий ступінь: кандидат політичних наук
 
Посада: асистент
 
Сфера наукових інтересів: міжнародна безпека, багатостороння дипломатія, міжнародні організації, країни Південно-Східної Азії.
 
Google Scholar