Майстер-класи

Майстер-класи

Будуючи стратегію і тактику свого розвитку, Інститут виходить з необхідності посилення практичного компоненту у підготовці майбутніх фахівців. Адже наш сьогоднішній підхід – це реалізація гасла «Навчання не лише заради диплому, а заради належного працевлаштування». Однією з найефективніших форм підвищення компетентності студентів, яка започаткована та всіляко розвивається в Інституті, є регулярне проведення майстер-класів із залученням професіоналів-практиків як з державних, так і бізнесових структур.

Майстер-класи наразі усе ширше використовується в освітньому процесі як оригінальний та дієвий метод навчання. Його принципове завдання полягає у доведенні до студента основ професійного ставлення до обраної спеціальності, навчання професійним навичкам, підходам та навіть мові фаху. Крім того, застосування майстер-класів як форми навчання передбачає можливість проходження стажування або практики в установі або фірмі, яку представляє запрошений фахівець (а це, як правило, представник керівної ланки), та, в разі успіху, подальшого працевлаштування у тій самій установі.

Вже не перший рік успішно діє програма співпраці ІМВ з МЗС України, в рамках якої керівники підрозділів Міністерства, згідно з затвердженим графіком, проводять майстер-класи зі студентами всіх відділень Інституту. ІМВ не лише закріплює, а й розширює таку практику у кооперації з іншими профільними інституціями, а також окремими знаними професіоналами.

В Інституті міжнародних відносин регулярно проводяться практичні майстер-класи з різних спеціальностей.

Партнер Інституту - Освітній центр для підприємців Startup Ukraine пропонує студентам ІМВ майстер-класи із набуття практичних навичок підприємництва.

Майстер-класи професора Воррена Смолла

За посиланнями нижче можна ознайомитись з матеріалами лекцій:

Trade Law - Jackson (chapter 7)

Trade Law - Who dispute life cycle

Trade Law 

Trade Law - Who organizational issues

Vienna Convention on the Law of Treaties

WTO in Brief

UN Charter

Various definitions of sovereighty

Trade Law - Jackson (chapter 5)

How Are Trade Disputes Resolved?

Trade Law - Jackson (chapter 9)

Trade Law 

Jackson, Davies & Sykes – Chapter 10

Trade Law - Jackson (chapter 15)