Міжнародний бізнес

20 листопада 2013 р. відбулось урочисте та успішне завершення 10-тижневого англомовного тренінгу на тему: «Мистецтво професійної презентації та ведення переговорів у бізнесі» за участі керівництва ІМВ та керівників відомих іноземних компаній.

Тренінг проводився з 04 вересня по 21 листопада 2013 року в ІМВ, щосереди, з 8:00 по 9:30 для студентів-магістрів (6-ий курс) відділення «Міжнародний бізнес» в рамках навчальної дисципліни «Профорієнтація та профадаптація у міжнародному бізнесі» (викладач - доц. Морозов В.С.).

Тренінг відбувся за організаційної та всебічної консультативно-фахової підтримки завідувача кафедри міжнародного бізнесу проф. Вергуна В.А. і співробітників кафедри та ІМВ, а також відомих міжнародних компаній та провідних іноземних тренерів з проведення міжнародних майстер-класів (Олександр Шьонґерр (Alexander Schönherr), дипломований психолог, тренер з проведення міжнародних майстер-класів та пан Йоахім Бентц (Joachim Bentz), міжнародний експерт у сфері маркетингу).

У тренінгу брали участь запрошені лектори-представники керівництва міжнародних компаній, у т.ч.:

-        У першому майстер-класі (04 вересня 2013 р.) -  Морітц Гунцінґер (Moritz Hunzinger - www.hunzinger.de), почесний Сенатор, почесний д-р філос. наук, Голова правління АТ «Екшн Пресс Голдінґ АҐ» («Action Press Holding AG», раніше – «Гунцінґер Інформаціон АҐ»/«Hunzinger Information AG»), заступник Голови наглядової ради «Брокард Ґруп ҐмбГ & Ко. КҐаА» («Brocard Group GmbH & Co. KgaA»), один з найдосвідченіших підприємців в галузі PR- та ЗМІ у ФРН.

-        02 жовтня 2013 р. - директор ТОВ «Порше Україна» Томас Рушитцка.

-        9 жовтня 2013 р. – медіа-директор компанії «Carat Ukraine» Юлія Карпушина, а також представники інших відомих та провідних  іноземних компаній.

В рамках завершального тренінгу студенти-учасники на високому професійному рівні провели групові презентації англійською мовою, в результаті чого та за підсумками їхнього навчання 18 з них отримали сертифікати про успішну участь у зазначеній програмі.

Керівників іноземних компаній-учасників тренінгу було нагороджено почесними грамотами ІМВ.