Міжнародне право


«ЮРИДИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ РИЖОГО В.І.»

            До уваги студентів Інституту міжнародних відносин!

            З другого семестру 2013-2014 навчального року на відділенні міжнародного права розпочинає свою роботу «Юридична лабораторія Рижого В.І.», у рамках якої студенти ІМВ матимуть змогу опанувати основи та набути практичний досвід щодо своєї майбутньої професії.

            Бажаючі працювати в юридичній лабораторії можуть записатися на кафедрі міжнародного права до 11 лютого 2014 р. Інформація про набір та зарахування студентів до юридичної лабораторії буде надана додатково.

            В юридичній лабораторії студенти матимуть змогу перевірити та закріпити набуті теоретичні знання на ниві юридичної практики зокрема за наступними напрямками:

 1. Практичне застосування положень документів міжнародного публічного і приватного права;
 2. Опанування основами корпоративного права (створення, правовий супровід діяльності, ліквідація суб’єктів підприємницької діяльності тощо);
 3. Правове регулювання законодавством України комерційної діяльності;
 4. Навики щодо урегулювання та вирішення спорів, представництво та захист інтересів клієнтів в українських та іноземних судах (українська та іноземна судова та арбітражна практика, підготовка необхідних процесуальних та інших юридичних документів);
 5. Участь з професійними юристами і адвокатами у реальних судових засіданнях і судових дебатах;
 6. Правове регулювання зовнішньо-економічної діяльності;
 7. Правове регулювання і захист іноземних інвестицій;
 8. Оволодіння основами юридичної та адвокатської практики;
 9. Оволодіння навиками складання різного роду комерційних і інших юридичних документів;
 10. Правова профорієнтація та мотивація вибору свого майбутнього;
 11. Проходження юридичного учбового стажування;
 12. Різного роду юридичні майстер-класи. 

Необхідно зазначити, що більш ніж 20 річна практика роботи школи комерційного права «Юридичного бюро Рижого» свідчить, що всі слухачі школи - студенти юридичних вузів Києва вже на 3 курсі мали самостійний і позитивний досвід юридичної практики і в подальшому не мали жодних проблем с працевлаштуванням після закінчення навчання.