Фонд розвитку

Фонд розвитку

ПРОЕКТ "СТУДЕНТСЬКИЙ РОЯЛЬ"

«Я мрію, щоб у стінах ІМВ звучала надихаюча музика для наших студентів» – Валерій Копійка, директор Інституту міжнародних відносин

Осінь.  Час змін, розвитку, добрих справ та крутих проектів!

У вересні у нас з’явилися першокурсники, 427 нових студентів. Ми провели Четверту зустріч випускників ІМВ. І в котрий раз зрозуміли, що наші студенти – найкращі. Їх студентське життя має бути цікавим та насиченим. Це запорука успішного майбутнього.

У нашому Інституті навчаються найталановитіші студенти. Багато хто з них закінчив музичну школу і вміє грати на фортепіано. Чому б нам не поставити в холі Інституту рояль, щоб кожен бажаючий міг підійти та зіграти? На перервах лунала б справжня жива музика – класика або сучасні мелодії.

Напевно, багато хто з вас дивився відео в інтернеті або бачив на власні очі музичні інструменти на вокзалах і в аеропортах Праги, Парижа, Лондона, Венеції, Єревана та багатьох інших міст світу. Зіграти там може будь-хто з бажаючих. Гра окремих відвідувачів іноді просто вражає -  Відео 

Саме тому і виникла ідея – поставити рояль в холі Інституту.

Наш Інститут уже давно став своєрідним мистецьким центром, де на постійній основі діє ІМВ ART HALL з роботами талановитих українських художників. А тепер у нас може з'явитися можливість доторкнутися до музичного мистецтва своїми руками або стати свідками його творіння в стінах alma mater.

Для реалізації цієї ідеї нам потрібне найголовніше - музичний інструмент. Було б справді круто, якби в ІМВ звучала прекрасна музика у виконанні викладачів та студентів!

Нас з вами багато і маленький вклад кожного може допомогти зібрати необхідну суму на реалізацію нашої мрії.

Ось деталі:

Платіжні реквізити:
Одержувач: «ФОНД РОЗВИТКУ ІМВ» (адреса: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1)
Розрахунковий рахунок одержувача: №26007448085300
Код одержувача: 38726159
Банк одержувача: АТ «Укрсиббанк»
Код банку (МФО): 351005
Призначення платежу: добровільна пожертва на проект «Студентський рояль»

Детальний звіт Ви будете отримувати кожного тижня, а ми ставати на крок ближче до мрії ІМВ! І потім офіційно запрошуємо вас, наші улюблені випускники та студенти, на урочисте відкриття з крутим концертом, і звісно ж, роялем (імена всіх, хто долучився, опублікуємо на стенді поряд).

Приєднуйтесь! 

 

Шановні колеги, студенти, випускники та друзі Інституту міжнародних відносин!

 

Ми раді повідомити Вас, що у квітні  2013 року  відбулася значна подія  в  житті нашого Інституту – завершився процес створення та реєстрації Благодійної організації «Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин».

Створення Фонду є історичною подією для сталого розвитку на довгострокову перспективу Інституту.  Проте сталий розвиток Інституту та наповнення Фонду неможливо без участі усіх тих, хто переймається  подальшою долею Інституту, хто зацікавлений у його подальшому розквіті на ниві освітніх послуг.

Запрошуємо усіх випускників та друзів Інституту до співпраці!

Директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  професор В.В.Копійка

   Голова Правління Благодійної організації «Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин», професор В.П.Мазуренко

 

Офіційний сайт Фонду - http://iirfund.org/

Офіційна сторінка в Facebook - https://www.facebook.com/iirfund2013