Правила проведення заходів

Для покращення та пришвидшення процесу реєстрації та узгодження проведення заходів, організованих студентами, студентськими організаціями, викладачами та співробітниками Інституту міжнародних відносин, пропонуємо Вам наступний алгоритм.

1) РЕЄСТРАЦІЯ ЗАХОДУ

Реєстраційна форма для студентів

Реєстраційна форма для співробітників та викладачів

Дані, отримані з форм заносяться в календар подій ІМВ за наступного узгодження адміністрацією ІМВ.

Відповідальна особа:
Богдан Гоник (2МВ)

Телефон: 095-777-86-85

2) ПІДПИСАННЯ ПОДАННЯ - УЗГОДЖЕННЯ ЗАХОДУ

Завантажити зразок подання, заповнити його та узгодити (підписати) з координатором з науково-виховної роботи.

Контакти:
Андрущенко Світлана Вікторівна - Координатор з навчально-виховної роботи
Електронна пошта: sveta.andrushchenko@gmail.com
Телефон: 067-708-0990

Після узгодження та за відсутності будь-яких питань, Ваш захід може бути проведений.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

• Захід не повинен суперечити навчальному процесу.
  • Під час учбового процесу захід потрібно узгодити з адміністрацією.
  • Організатори заходу несуть повну відповідальність за організаційно-технічний супровід заходу (відповідальна особа має відшкодувати збитки, завдані під час проведення заходу).
  • Важливе правильне використання бренду ІМВ та позиціонування іміджу Інституту.
  • ОБОВ'ЯЗКОВО за 7 днів до проведення заходу подавати інформацію про нього до адміністрації Інституту та прес-центру ІМВ (iir.presscenter@gmail.com) для подальшого поширення інформації про захід.