Виставки

IMB Hall Art Gallery

«Для мене мистецтво – це життя і одкровення...

Я ненаситний, голодний на нове, маю щоденну потребу працювати – як вітряк на вітрі!»

І. Марчук

24 квітня 2014 року в холі Інституту міжнародних відносин у рамках проєкту ІМВ Hall Art Gallery геніальний український художник Іван Марчук відкрив свою нову виставку картин. Митець особисто презентував гостям останні роботи та розповів історію їх створення.

Виставка робіт Івана Марчука стала вже четвертою культурною подією в рамках проєкту.

Унікальний стиль написання картин (сам автор визначає його як абстрак­тний сюрреалізм) робить знайомство з ними незабутньою подією як у житті су­часних митців, так і в житті людей, не пов’язаних з мистецтвом, особливо молоді.

Івана Марчука називають патріархом українського авангарду. Його твор­чість, яка наразі нараховує більше 4000 робіт, визнав увесь світ. У 2007 році Daily Telegraph включив Івана Степановича до 100 найкращих живих геніїв нашого часу. Він – єди­ний українець, якого Міжнародна акаде­мія сучасного мистецтва в Римі прийняла до лав «Золотої гільдії» світу.

Іван Марчук – найтитулованіший ху­дожник України, лауреат Шевченків­ської премії. Кожна його виставка – неповторна культурна подія. Та визнанню на Батьківщині передували довгі роки випробувань. Все життя Майстра – це бо­ротьба за свободу; пошуки нового й не­впинна праця.

На відкриття виставки завітали почесні гості: Міністр закордонних справ України (2007 - 2009 рр.) Володимир Огризко та Генеральний Секретар ГУАМ Валерій Чечелашвілі.  

Вони відзначили високий рівень організації виставки й наголосили на значущості естетичного виховання майбутніх дипломатів. Директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка підкреслив важливість художнього мистецтва як інструмента формування іміджу держави на міжнародній арені.

Під час зустрічі всі охочі могли поспілкуватися з видатним митцем, поставити йому найсміливіші запитання та дізнатися секрети його натхнення.

 

З нетерпінням чекаємо на нові проєкти від ІМВ Hall Art Gallery!