Виставки 2018

"Мелодія радості"

14 грудня 2018

Т. Діденко

14 грудня о 18:00 в Інституті відбулося відкриття виставки картин заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Тетяни Діденко під назвою "Мелодія радості".

"Код нації 18"

4 жовтня – 12 грудня 2018

Ю. Нагулко

4 жовтня о 19:00 в Інституті міжнародних відносин (IIR Open Space) відбулося відкриття виставки Юрія Нагулка "Код нації 18".

Результатом напруженої роботи Юрія Нагулка є серія виставок на батьківщині - Київський музей російського мистецтва, Музей книгодрукування в Києво-Печерській Лаврі, виставкові зали Софії Київської, Національного музею Т.Г. Шевченка та галереї «Печерська», музейно-виставковий центр «Музей історії Києва».

Він різко виділяється з числа відомих сучасних українських художників своїм категоричним неприйняттям непристойного, бездушного, брутального в живописі. Він - яскрава індивідуальність, що затверджує духовну традицію. Його творчість сприймається як явище. «Він стоїть окремо» - говорять одні, «Цей новий напрям у сучасному мистецтві» - говорять інші. Успіх, в т.ч. у колекціонерів, дає йому можливість продовжувати виставкову діяльність за кордоном, а його картинами поповнити колекції таких знакових музеїв як Національний художній музей ім. А. Шептицького (м. Львів) та Український музей у Нью-Йорку.

 

 

 

"Династія"

5 - 26 червня 2018 

О.Титенко, П. Титенко, О. Яковенко, А. Андрєйчук

Оксана Титенко
Лауреат премії імені В.Шаталіна. Член Національної спілки художників України. З 2001 року співпрацює з "Danusha Fine Art" (Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company». Роботи експонувалися на міжнародних і понад 70 всеукраїнських художніх виставках. Викладач живопису, малюнку та композиції у власній студії. Картини знаходяться в приватних колекціях України, Франції, Великобританії, Китаю, США.

Панас Титенко 
Член Національної спілки художників України. Працює в галузі станкового і монументального живопису. Майстер пейзажу, натюрморту, портрету.
Участник багатьох всеукраїнських виставок і міжнародних арт проектів. З 1995 року роботи експонуються за кордоном на аукціонах "Bonhams", "Gohn Nicolson" (Великобританія), а також у галереях "Roy Miles Gallery" (Лондон) і "Hanover Fine Arts" (Едінбург). З 1988 року співпрацює з "Danusha Fine Art" Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company».
 

Олена Яковенко
Член національної спілки художників України. З 1990 року розпочала творчу діяльність. Працює в жанрі пейзажу, натюрморту, портрету та жанрової картини.З 2000 року співпрацює з "Danusha Fine Art" (Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company». Роботи знаходяться в багатьох музеях України та приватних колекціях України. Великобританії, Німеччини, Італії, Грузії, Фінляндії, США.

Артем Андрєйчук
З 2009 року бере участь у арт аукціонах і міжнародних виставках. У 2013 році - лауреат премії міжнародного виставочного бюро (Франція). Працює в жанрі пейзажу, натюрморту та жанрової картини. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Канади, Італії, Німеччини, Китаю.

 


 

 

"Синтез думок"

17 травня - 4 червня 2018

А. Копчак

З перших виставок, Андрій Копчак полонив глядача своєю особливою притаманною тільки йому філософською лінією в образотворчому мистецтві. Його покоління – покоління міленіалів, це перш за все – поєднання непоєднуваного. І Андрій чаклунським чином поєднує і сполучає традиційне мистецтво з тільки йому притаманним абстрагуванням, освоєнням реальної дійсності через пошуки символічного уявного світу («Шум дощу»).

Його твори неможливо не запам’ятати: яскраві у живописі і монументальні у графіці, наполовину люди – наполовину містичні створіння, що часто переплітаючись чи вповзаючи, танучи у просторі, граючи на тонкій грані між формалізмом і реалістичними пошуками – створюють композиційний стрій. 

 

 


 

"Face About"

19 березня – 10 квітня 2018

В. Кошляк, А. Барановський

Віталій Кошляк – талант мужнього дитинства. Це один із непоказних, негаласливих дбайливців нового відродження, той, чия несподіваність на полотні, як і в щоденні, промінить визрілою добротою, дитинним щиросердям, цілісністю людини-митця, що зачаровує не ремісним бажанням сподобатись і догодити, а високим, як і він сам, глибоким зреченням, мовчки виболілим прагненням ошляхетнити, випрямити вгору замітинговану, заспівану й потім розгублену країну.

Андрій Барановський - сучасний майстер кольору. Фантазія митця збудована фарбами на полотні, що живими, вишуканими плямами поєднана в єдине ціле, із напрочуд точним зв'язком. Все, що наповнює картину, кожна деталь, сприймається разом, як унісон оркестру. Кожний колір - один механізм, непорушний порядок, до якого неможливо нічого не додати, не прийняти.

 

 


 

 

Виставка картин Анатолія Буртового

Лютий 2018

Український живописець і графік, Член національної спілки художників України з 1993-го року, Заслужений художник України з 2015-го року.У своїй творчості сполучає традиції іконопису, українського народного мистецтва школи Михайла Бойчука та його наступників. Захоплюється історичною тематикою — епохою Трипільської культури, давньоукраїнськими міфами та легендами.