Виставка Костянтина Могилевського

15 листопада 2013 року справжні поціновувачі мистецтва могли насолоджуватися виставкою картин відомого українського художника Костянтина Могилевського,  майстра в галузі монументально-декоративного мистецтва.

   

Здебільшого художник працює у станковому живописі та в монументальному мистецтві (вітражі, мозаїки, розписи). Костянтин Могилевський є учасником вітчизняних і зарубіжних художніх виставок, творчих груп в Україні, Угорщині, Хорватії. Його живописні роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Угорщини, Польщі, Австрії, Хорватії, Німеччини, Швейцарії, США.

Виставка проходила в холі Інституту міжнародних відносин. Тематика картин дуже різнопланова - від пейзажів до робіт на тему «Венеціанський фестиваль». Але найбільше увагу присутніх привернули саме натюрморти Костянтина Могилевського, адже він вважається сьогодні одним з найкращих майстрів у цьому напрямку.

На урочистому відкритті виставки були присутні директор ІМВ Валерій Копійка, відомі художники, критики, друзі Костянтина Могилевського та прихильники його творчості.

Офіційний сайт - http://mogilevskiy-art.com/rus/

  

Автор: Анна Салабай

Фото: Віталій Коломієць