"Зимові канікули"

20 березня 2014 року у стінах нашого Інституту відбулася третя мистецька виставка сучасної художньої творчості "Зимові канікули". Усі охочі мали чудову можливість поспілкуватися з відомими представниками художньої еліти та безпосередньо познайомитися з їх творами.

На відкриття завітали голова київської організації Національної спілки художників України В. Коновал, провідні художники сучасності К. Могилевський, О. Ольховий, Т. Красна, М. Ольхова, І. Пилипенко, Г. Примакова, О. Придувалова, О. Храпачов та інші. Культурний захід підтримали директор ІМВ В. Копійка, заступник директора з навчально-виховної роботи Т. Климук, голова прес-центру В. Лук’янчикова, а також студенти та викладачі Інституту.

Мета цього проекту - створити для студентів і викладачів унікальну можливість постійного контакту з видатними творами сьогодення в буденному плині навчального процесу, вивести якість освіти на ще більш високий рівень.  Адже Інститут - це не тільки науково-освітній заклад, а й центр духовного та культурного розвитку особистості.

Також директором ІМВ було запропоновано ідею створення гуртка прикладного художнього мистецтва на базі Інституту при плідній співпраці з Національною спілкою художників України.

Від щирого серця дякуємо усім тим, хто допомагав в організації цієї експозиції, зокрема кафедрам міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій, країнознавства та особливу подяку висловлюємо кафедрі іноземних мов, яка зробила неоціненний внесок у переклад художніх каталогів різними мовами.

З нетерпінням чекаємо наступних творчих зустрічей!

 

Автори: Анна Салабай, Анастасія Кринична

Фото: Віталій Коломієць