Вступне слово директора

Вступне слово директора

Мрій. Пізнавай. Будь упевненим!

Директор Інституту міжнародних відносин,
доктор політичних наук,
професор Валерій Володимирович Копійка

У сучасному швидкоплинному світі, сповненому виром подій, різноманіттям пропозицій та калейдоскопом можливостей, молода людина, котра обирає життєвий шлях і очікує втілення заповітних мрій, постає перед непростим вибором. Це повною мірою стосується й обрання навчального закладу, роки навчання у якому визначать майбутнє особистості. Ось тоді людина шукає справжніх, істинних орієнтирів.

Національним брендом вищої освіти у сфері підготовки дипломатичного корпусу України вже сім десятиліть був і залишається Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Основа цьому – яскраві та змістовні, сповнені традицій та досвіду поколінь історія й сьогодення нашої Alma mater як підрозділу кращого університету України європейського зразка, де класична вища школа з її фундаментальними науково-педагогічними підходами органічно поєднується із новітніми методиками викладання та наукового пошуку: англомовні програми, подвійні дипломи, майстер-класи, ярмарки вакансій.

Саме тому Інститут став для нашої країни та світу кузнею кадрів з підготовки фахівців-міжнародників, серед яких шість керівників вітчизняного МЗС, парламентарії, голови дипломатичних представництв за кордоном, а також Президент, глави парламентів, міністри, відомі політики та дипломати закордонних держав.

 

У стінах нашого Інституту сформовано наукові школи у галузі міжнародних відносин, міжнародних економічних відносин та міжнародного права.

Тут втілюється Мрія навчатися у провідному виші країни, що гартує вольові якості молодої людини.

Це місце, де панує Натхнення до навчання і задоволення процесом пізнання. Цей творчий стан наповнює життя дівчини чи юнака змістом, гартує особистість, формує її світогляд та громадянську позицію.

Тут народжується відчуття Упевненості за здобуті знання, на які можна опертися в подальшому житті.

Основою корпоративної єдності та патріотизму випускників ІМВ є Вдячність за отримані в Інституті знання, їх ґрунтовний теоретично-прикладний рівень.

Інститут міжнародних відносин сьогодні – це визначальна складова життя сучасної молодої людини!

Концепція розвитку Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2020-2025 рр.