Для іноземних студентів і аспірантів

Короткострокова мобільність

Короткострокові програми стажування передбачають обопільні візити та обмін студентами з університетами-партнерами, з якими підписано відповідні угоди. За посиланнями Ви знайдете повний перелік партнерів Київського національного університету та Інституту міжнародних відносин.

Якщо Ви є студентом одного з партнерських університетів, та Вас зацікавила можливість візиту з метою навчання до ІМВ, Ви можете зв’язатися з нами.

 

Програми подвійних дипломів

Програми подвійних дипломів почали активно розвиватися в Інституті з 2012 року. Як правило, вони передбачають по семестрове навчання студентів в ІМВ та в університеті-партнері за синхронізованими навчальними планами, що дозволяє отримати, відповідно, два магістерські дипломи – кожного з вищих навчальних закладів.

 Першою такою програмою стала магістратура за спеціальністю «міжнародні відносини», спеціалізацією «східноєвропейські дослідження», що діяла відповідно до Угоди про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Московським державним інститутом міжнародних відносин (університетом) МЗС Росії – «МГІМО»).

Наразі студенти Інституту мають змогу навчатися за наступними програмами подвійних дипломів (детальна інформація – у відповідних вкладеннях, або у співробітників міжнародного відділу):

Університет Нікосії

 

Співпраця в галузі вищої освіти в рамках програм ERASMUS+ (2014-2022) та ERASMUS MUNDUS (2009-2013)

Erasmus+ - це нова програма Європейського Союзу в галузі освіти, підготовки молоді  та спорту, розрахована період 2014-2020 рр. Програма  дає ряд можливостей для студентів, дослідників та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів по всьому світі.

Більше інформаціїу вкладенні або за посиланнями: ERASMUS+, ERASMUS MUNDUS та MARIE SKLODOWSKA-CURIE ACTION

 

Англомовні магістерські програми

З 2012 навчального року в Інституті запроваджені та успішно функціонують магістерські програми  «East European Studies» (на базі спеціальності «Міжнародні відносини»), «International Litigation» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Information (Cyber) Law» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Trade Regulation» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Entrepreneurship» (на базі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»), «International Management and Marketing» (на базі спеціальності «Міжнародний бізнес»), «International Communication» (на базі спеціальності «Міжнародна інформація»), викладання дисциплін в рамках яких ведеться виключно англійською мовою.

Детальніше.

 

Аспірантура

Інститут запрошує кандидатів, що володіють українською або російською мовою, до навчання в аспірантурі за наступними спеціальностями: «Світове господарство і міжнародні економічні відносини»; «Міжнародне право», та «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку».

За більш детальною інформацією, будь ласка, зверніться на факультет навчання іноземних громадян за посиланням.