Для іноземних студентів і аспірантів

Короткострокова мобільність

Короткострокові програми стажування передбачають обопільні візити та обмін студентами з університетами-партнерами, з якими підписано відповідні угоди. За посиланнями Ви знайдете повний перелік партнерів Київського національного університету та Інституту міжнародних відносин.

Для участі в програмі обміну необхідно надіслати на електронну адресу office@iir.kiev.ua або imv_it@ukr.net наступні документи:

  1.  номінаційний лист від університетета-партнера;
  2. скановану копію паспорта;
  3. згоду на обробку персональних даних (Додаток 1, Додаток 2).

Якщо Ви є студентом одного з партнерських університетів, та Вас зацікавила можливість візиту з метою навчання до ІМВ, Ви можете зв’язатися з нами.

 

Програми подвійних дипломів

Програми подвійних дипломів почали активно розвиватися в Інституті з 2012 року. Як правило, вони передбачають по семестрове навчання студентів в ІМВ та в університеті-партнері за синхронізованими навчальними планами, що дозволяє отримати, відповідно, два магістерські дипломи – кожного з вищих навчальних закладів.

 Наразі Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка має 5 чинних угод стосовно програм подвійних дипломів, зокрема з Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), Варшавським університетом (Варшава, Польща), Університетом Нікосії (Нікосія, Кіпр), Університетом Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) та Факультетом політичних наук і журналістики Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Познань, Польща).

Для одержання більш детальної інформації звертайтесь - office@iir.kiev.ua або imv_it@ukr.net.

 

Співпраця в галузі вищої освіти в рамках програм ERASMUS+ (2014-2022) та ERASMUS MUNDUS (2009-2013)

Erasmus+ - це нова програма Європейського Союзу в галузі освіти, підготовки молоді  та спорту, розрахована період 2014-2020 рр. Програма  дає ряд можливостей для студентів, дослідників та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів по всьому світі.

Номінація учасників обміну здійснюється університетом-партнером, з яким підписана міжінституційна угода в рамках програми Еразмус +.

 

Англомовні магістерські програми

З 2012 навчального року в Інституті запроваджені та успішно функціонують магістерські програми  «East European Studies» (на базі спеціальності «Міжнародні відносини»), «International Litigation» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Information (Cyber) Law» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Trade Regulation» (на базі спеціальності «Міжнародне право»), «International Entrepreneurship» (на базі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»), «International Management and Marketing» (на базі спеціальності «Міжнародний бізнес»), «International Communication» (на базі спеціальності «Міжнародна інформація»), викладання дисциплін в рамках яких ведеться виключно англійською мовою.

Детальніше.

 Крім того. у 2017 року запроваджено англомовну бакалаврську програму «International Law».

Більше інформації – за посиланням.

 

Аспірантура

Інститут запрошує кандидатів, що володіють українською або російською мовою, до навчання в аспірантурі.

За більш детальною інформацією, будь ласка, зверніться на факультет навчання іноземних громадян за посиланням.