Для студентів і аспірантів ІМВ

Короткострокова мобільність

Короткострокові програми стажування передбачають обопільні візити та обмін студентами з університетами-партнерами, з якими підписано відповідні угоди. За посиланнями Ви знайдете повний перелік партнерів Київського національного університету та Інституту міжнародних відносин.

Якщо Вас зацікавила певна програма або пропозиція, що містяться на сайтах відповідного університету, зверніться по допомогу до міжнародного відділу ІМВ.

Навчання по програмі обміну в Університеті Кайзерслаутерн (Факультет бізнесу та економіки). Необхідна інформація стосовно процедури та документів знаходиться за посиланням. Онлайн аплікація.

Стажування в Університеті Марії Кюрі-Складовської в Любліні (Польща)

Навчання в Лодзькому університеті (Польща)

Увага! Приймаються заявки на навчання за обміном у Лодзькому університеті на перший семестр 2016-2017 рр.

Магістерська стипендіальна програма від Університету Paris 13– Економічна політика в епоху глобалізації (EPOG). Детальніша інформація на www.epog.eu .

3 етап подачі документів на програму HUMERIA (16 жовтня – 7 грудня 2015 р.). Короткотермінова мобільність для аспірантів та докторантів.

 

Програми подвійних дипломів

Програми подвійних дипломів почали активно розвиватися в Інституті з 2012 року. Як правило, вони передбачають посеместрове навчання студентів в ІМВ та в університеті-партнері за синхронізованими навчальними планами, що дозволяє отримати, відповідно, два магістерські дипломи – кожного з вищих навчальних закладів.

 Першою такою програмою стала магістратура за спеціальністю «міжнародні відносини», спеціалізацією «східноєвропейські дослідження», що діяла відповідно до Угоди про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Московським державним інститутом міжнародних відносин (університетом) МЗС Росії – «МГІМО»).

Наразі студенти Інституту мають змогу навчатися за наступними програмами подвійних дипломів (детальна інформація – у відповідних вкладеннях, або у співробітників міжнародного відділу):

Університет Нікосії

 
 

Практика та стажування

При тому, що теоретична підготовка студентів Інституту ведеться на високому рівні, в сучасних умовах дуже важливо розвивати практичні навички студентів. Інститут підтримує студентів у проходженні ними практики на базі Міністерства закордонних справ, інших Міністерств та відомств, представництвах міжнародних організацій в Україні, представництвах України за кордоном, штаб-квартирах міжнародних організацій та у приватних компаніях.

На цій вкладці буде міститись інформація про можливості для виробничої практики та стажування студентів ІМВ.

Стажування з міжнародних відносин в ОБСЄ (щороку)

Стажування у складі Делегації німецької економіки в Україні (інформація, вимоги), та IB Grant Thornton Consulting (інформація)

Программа студентського обміну від Лодзького університету. (Більше інформації, Додатково)

Програма обміну на осінній семестр 2015-2016 р. Інститут міжнародних відносин Варшавського університету, факультет журналістики та політології (інформація).

Увага! Оголошується конкурс на стажування 2015-2016 р. в Університеті Хассан II – Мохаммедія Касабланка (Марокко).  Всі бажаючі, хто володіє французькою та арабською мовами, не пропустіть таку можливість та приходьте реєструватися в Міжнародний відділ (261 к.).

Співпраця в галузі вищої освіти в рамках програм ERASMUS+ (2014-2022) та ERASMUS MUNDUS. Erasmus+ - це нова програма Європейського Союзу в галузі освіти, підготовки молоді  та спорту, розрахована період 2014-2020 рр. Програма  дає ряд можливостей для студентів, дослідників та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів по всьому світі. Більше інформаціїу вкладенні або за посиланнями ERASMUS+, ERASMUS MUNDUS

Конкурс на отримання стипендій Еразмус Мундус за проектом «HUMERIA» для проведення досліджень, стажування та навчання в європейських університетах-партнерах

Стажування у Центрі європейських студій імені Вілфреда Мартенса. Тривалість програми 3-6 місяців. 

Стажування у Світовій організації торгівлі. Тривалість програми – до 6 місяців.   

Конкурс на оплачуване стажування для студентів на базі аналітичних центрів. Тривалість стажування  жовтень 2015 року – червень 2016 року.

 

Конференції та семінари

На цій вкладці буде міститись інформація про українські та міжнародні конференції та семінари з тематики, цікавої для студентів Інституту.

Інформаційний лист Київського національного університету імені Тараса Шевченка про конференції, симпозіуми, гранти, конкурси та стипендії №2-2014

 

Літні та зимові школи

На цій вкладці буде міститись інформація про літні та зимові школи, в яких можуть взяти участь студенти Інституту.

Літня школа в Університеті Корвінуса 2016 р. (Угорщина) www.uni-corvinus.hu/summerschool
www.facebook.com/corvinus.summerschool

Третя Літня Школа «Перспективи демократії, стабільності та європейської інтеграції України: які уроки можна почерпнути з досвіду Балтійських країн?», яка відбудеться 22-27 серпня 2016 року в Університеті Тарту (Естонія).

 
 
Гранти та стипендії

На цій вкладці буде міститись інформація про гранти та стипендії, що пропонуються студентам для навчання в Україні або за кордоном.

Оголошення конкурсів програми Еразмус+ 2016 р. 

Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2016/2017 навчальний рік

Інформаційний лист Київського національного університету імені Тараса Шевченка про конференції, симпозіуми, гранти, конкурси та стипендії №2-2014

Програма BAYHOST - річні стипендії для студентів старших курсів і аспірантів із країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи в університетах Баварії на навчальний 2015/16 рік.

Стипендії для навчання в Коледжі Європи для випускників

Гранти та стипендії німецьких університетів

Гранти та стипендії 2015-2016

Landmark Scholarship for the defining challenge of our time! Стипендіальна магістерська програма (1 рік) в Університеті Цинхуа (Китай). Мова викладання – англійська.

Дослідження для аспірантів. Відкритий набір для аспірантів в Каунському технологічному університеті.

Стипендії для магістерських программ від Уряду Литовської Республіки.

Англомовна магістерська програма у галузі соціальних наук за напрямком «Стратегія та дипломатія» (1 р.), за ініціативи Інституту дипломатії та міжнародних відносин при Міністерстві закордонних справ Малайзії у співпраці з Національним університетом Малайзії.

Стипендії на проведення досліджень за тематикою України в Центрі європейських, російських та євразійських досліджень в Університеті Торонто 2016/2017: Petro Jacyk Visiting Scholars Program and The Post-Doctoral Fellowship in Ukrainian Politics,Culture and Society.

Еразмус + кредитна мобільність для навчання у першому семестрі 2016-2017 н. р  (5 місяців) в Гранадському університеті для іспаномовних студентів.