Переосмислення регіональних досліджень (BBSR)

 

Переосмислення регіональних досліджень: зв'язок Балтійського і Чорного морів (BBSR)

Тривалість: 15 жовтня 2017 року - 14 жовтня 2021 року

Загальна мета проекту - модернізація регіональних досліджень в Україні шляхом впровадження англомовної магістерської програми, яка спеціалізується на Балтійському і Чорноморському регіонах.

2-річна магістерська программа з дослідження Балтійського і Чорноморського регіонів, яка запроваджена англійською мовою в Львівському національному університеті імені Івана Франка (IFNUL), а також окремі модулі, реалізовані в інших українських університетах, надають чудову можливість для студентів отримати міждисциплінарний досвід навчання в поєднанні з інноваційними освітніми методами. Програма  орієнтована як на українських, так і іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність тісно пов'язані з Балтійським і Чорноморським регіонами.

Реалізація такої магістерської програми і модулів в українських вузах сприяє співпраці між вузами України та вузами країн регіону Балтійського моря з метою проведення комплексних досліджень  в цілому регіону, його історичного і поточного політичного, економічного і культурного розвитку, національного та міжнародного співробітництва всередині та  між країнами регіону, а також перспектив регіону в контексті європейської інтеграції та регіонального співробітництва.

Проект також здійснював навчання українських викладачів сучасній методології викладання і допоміг модернізувати навчальне середовище.

Про результати проекту за посиланням.

Партнери:
  • Тартуський університет, Естонія
  • Львівський національний університет ім. Івана Франка, Україна
  • Університет Адама Міцкевича в Познані, Польща
  • Лундський університет, Швеція
  • Університет Вітаутаса Магнуса, Каунас, Литва
  • Маріупольський державний університет, Україна
  • Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Україна
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ: imv_it@ukr.net

FACEBOOK