Проєкт «Зовнішня політика ЄС: досвід та внесок країн Вишеградської групи»

За підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду

 

З вересня 2015 р. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартував проект «Зовнішня політика ЄС: досвід та внесок країн Вишеградської групи» (№ 61450044). Проект реалізується кафедрою міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту за програмою «Вишеградська четвірка - Східне партнерство: університетські дослідницькі гранти» Міжнародного Вишеградського фонду.

Проект розрахований на 3 роки (2015-2017 рр.) та має за мету розробку навчального курсу «Зовнішня політика ЄС: досвід та внесок країн Вишеградської групи» в рамках магістерських програм зі спеціальності «Міжнародні відносини»: спеціалізації «Європейські дослідження» та «Східноєвропейські дослідження» (англомовна магістерська програма).

В рамках проекту передбачається проведення лекцій та практичних занять викладачами вузів країн Вишеградської групи (викладачі з Польщі, Угорщини, Чехії). Проектом також заплановано видання навчально-методичних матеріалів.

Координатор проекту: Заступник директора з міжнародних зв’язків,  кандидат економічних наук, доцент Голубій Ігор Євгенович.

Ел. адреса: igolubiy@gmail.com

За додатковою інформацією звертатися на веб-сайт проекту
 
 
 
Учасники проекту Міжнародного Вишеградського фонду «Зовнішня
політика ЄС: досвід та внесок країн Вишеградської групи».
 
 
Виступ д-ра Анджея Шептицького (Варшавський університет, Польща) на
круглому столі з проблем українсько-польських відносин, організованого в
рамках проекту Міжнародного Вишеградського фонду «Зовнішня політика
ЄС: досвід та внесок країн Вишеградської групи», 28.09.2017