Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

1-15 грудня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський віддалено відвідав лекції МАЕС: Нормативна імперія Європа – проекція влади у відносинах ЄС з Північною Африкою та Близьким Сходом, професора Раффаелла Дель Сарто; Наддержава чи інструмент націй? Переосмислення історії Європейського Союзу професора Кірана Патела; Амбіції глобальної Європи – зміна клімату, стійкість та управління ЄС професора Ганса Бруйнінкса.

15 грудня 2020 р. відбувся захист Матчук Я. на тему «Цифрова дипломатія як чинник взаємодії України з країнами – сусідами ЄС», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (науковий керівник – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.).

22 грудня 2020 р. відбувся захист Слободяник О. на тему «Зовнішньополітичні комунікації як інструмент взаємодії акторів міжнародних відносин», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія» (голова разової спецради – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.).

21 грудня 2020 року в онлайн режимі відбувся публічний захист дисертації Резнічук Марини Сергіївни на тему: «Міжнародно-правовий механізм функціонування зони вільної торгівлі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Науковим керівником даної роботи є експерт Центру досконалості Жана Моне, проф.Смирнова К.В. За результатами публічного захисту було прийнято рішення присудити Резнічук Марині Сергіївні ступінь доктора філософії в галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право».

З дисертацією можна ознайомитися за посиланням: http://scc.univ.kiev.ua/upload/iblock/d99/dis_Reznichuk%20M.S..pdf

Посилання на відеозапис: https://youtu.be/IUHMLIYD-UE

22 грудня 2020 року в онлайн режимі відбувся публічний захист дисертації Пономаренко Марії Миколаївни на тему «Правове регулювання електронних державних закупівель в Європейському Союзі». Науковим керівником даної роботи є експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В.

З авторефератом роботи можна ознайомитися за посиланням: http://scc.univ.kiev.ua/upload/iblock/510/aref_Ponomarenko%20M.%20M..pdf

24 грудня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. виступила офіційним опонентом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.11 – Міжнародне право Колесник В. Ю. на тему «Правові основи освітньої політики Європейського Союзу».

З документами та дисертацією можна ознайомитися за посиланням: http://dspace.onua.edu.ua/handle/11300/13796