Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

1-15 грудня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський віддалено відвідав лекції МАЕС: Нормативна імперія Європа – проекція влади у відносинах ЄС з Північною Африкою та Близьким Сходом, професора Раффаелла Дель Сарто; Наддержава чи інструмент націй? Переосмислення історії Європейського Союзу професора Кірана Патела; Амбіції глобальної Європи – зміна клімату, стійкість та управління ЄС професора Ганса Бруйнінкса.

15 грудня 2020 р. відбувся захист Матчук Я. на тему «Цифрова дипломатія як чинник взаємодії України з країнами – сусідами ЄС», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (науковий керівник – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.; голова разової спецради – завідувач кафедри міжнародних медіа-комунікацій і комунікативних технологій, доц. Даниленко С.І.; експерти разової спецради – завідувач кафедри міжнародної інформації, проф. Рижков.М.М., доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, доц. Капітоненко М.Г.).

22 грудня 2020 р. відбувся захист Слободяник О. на тему «Зовнішньополітичні комунікації як інструмент взаємодії акторів міжнародних відносин», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія» (голова разової спецради – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.; експерти разової спецради – завідувач кафедри міжнародних медіа-комунікацій і комунікативних технологій, доц. Даниленко С.І.; кандидат із соціальних комунікацій, асистент кафедри соціальних комунікацій Ю.Д. Гаврилець; науковий керівник – завідувач кафедри міжнародної інформації, проф. Рижков.М.М.).

21 грудня 2020 року в онлайн режимі відбувся публічний захист дисертації Резнічук Марини Сергіївни на тему: «Міжнародно-правовий механізм функціонування зони вільної торгівлі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Науковим керівником даної роботи є експерт Центру досконалості Жана Моне, проф.Смирнова К.В. За результатами публічного захисту було прийнято рішення присудити Резнічук Марині Сергіївні ступінь доктора філософії в галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право».

З дисертацією можна ознайомитися за посиланням.

Посилання на відеозапис: https://youtu.be/IUHMLIYD-UE

22 грудня 2020 року в онлайн режимі відбувся публічний захист дисертації Пономаренко Марії Миколаївни на тему «Правове регулювання електронних державних закупівель в Європейському Союзі». Науковим керівником даної роботи є експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В.

З авторефератом роботи можна ознайомитися за посиланням: http://scc.univ.kiev.ua/upload/iblock/510/aref_Ponomarenko%20M.%20M..pdf

24 грудня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. виступила офіційним опонентом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.11 – Міжнародне право Колесник В. Ю. на тему «Правові основи освітньої політики Європейського Союзу».

З документами та дисертацією можна ознайомитися за посиланням: http://dspace.onua.edu.ua/handle/11300/13796