Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

1. 16 січня 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. Шнирков взяв участь у щорічній нараді Національного банку України, під час якої було представлено Стратегію розвитку фінансового сектору на 2020-2025 рр., що спрямована на реалізацію 45 із 69 норм фінансового сектору ЄС, передбачених Угодою про асоціацію.

2. Керівник Центру досконалості Жана Моне, проф. О. І. Шнирков дав інтерв’ю для новинного порталу «Сьогодні» щодо відмови України на сучасному етапі від створення митного союзу з ЄС.

3. 24 січня 2020 р. члени Центру Досконалості Жана Моне проф. Смирнова К.В. та доц. Святун О.В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України», що проходила у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду.

4. 31 січня 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. Шнирков дав інтерв’ю телеканалу «Прямий» щодо розвитку економічних реформ в Україні, пов’язаних з реалізацією Угоди про асоціацію з ЄС.