Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

20 січня 2021 р. відбувся захист Копійки М. на тему «Політика інформаційної безпеки у сучасних міжнародних відносинах», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (голова разової спецради – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.; експерти разової спецради – завідувач кафедри міжнародної інформації, проф. Рижков.М.М.; доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, доц. Капітоненко М.Г.; науковий керівник – завідувач кафедри міжнародних медіа-комунікацій і комунікативних технологій, доц. Даниленко С.І.).

25 січня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. взяв участь у засіданні спецради із захисту кандидатської дисертації Альошиної І.В. на тему «Міжнародна конкурентоспроможність банківського сектору в умовах євроінтеграційних процесів».

27 січня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О.І. взяв участь у вебінарі «Україна в 2021 році - аналіз та коментарі: погляд, прогноз, перспективи», організованого Американсько-українською діловою радою.

Експерти Центру досконалості Жана Моне проф. Смирнова К.В. і доц. Святун О.В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Застосування практики Суду ЄС в правовому порядку України», яка проходила в Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду.

Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. 28-29 січня 2020 року брала участь у міжнародній конференції «Застосування права ЄС в судовій практиці: європейський досвід для української перспективи», із виступом на тему – «Застосування Угоди про асоціацію Україна-ЄС судовою владою: існуюча практика українських судів».