Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

10 березня 2021 р. відбувся захист Ощипка І. на тему «Діяльність Святого Престолу у світовій політиці», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія» (рецензент – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.).

Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. 1 березня 2021 року виступила головою спеціалізованої разової ради щодо захисту дисертації Кортукової Т. О. на тему «Правове регулювання спільної імміграційної політики Європейського Союзу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право».

Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. 2 березня 2021 року виступила головою спеціалізованої разової ради щодо захисту дисертації Дев’яткіної М. С. на тему «Державні суди та міжнародний комерційний арбітраж: процесуальні форми контролю та сприяння (в контексті прийняття забезпечувальних заходів)» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право».

Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. 8 квітня 2021 року виступила із лекцією для студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у рамках співпраці із міжнародним відділом Ради студентів ІМВ на тему «Evolution of EU Law. After the Brexit: Quo vadis, EU?» (мова лекції – англійська).

Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Смирнова К.В. 10 квітня 2021 року виступила із гостьовою лекцією на тему «Legal approximation in Ukraine under the EU-Ukraine Association Agreement» у рамках діяльності Модулю Жана Моне «Legal Approximation Laboratory» (Вірменія, м. Єреван).

Голова секції права ЄС Центру досконалості Жана Моне , проф. Смирнова К.В. 14-15 квітня 2021 року брала участь у міжнародному заході «Multidisciplinary Challenges in the Field of European Integration: Experiences of Balkan Countries». У ході презентації Смирнова К.В. представила основні цілі та завдання Центру досконалості Жана Моне.

7 квітня 2021 р. д.е.н., професор  Чугаєв О.А. виступив на круглому столі «Особливості сучасної підготовки студентів і аспірантів: українські практики та зарубіжний досвід» з доповіддю про проект Центра досконалості Жана Моне та заходи  із забезпечення якості освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.