Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

4 травня 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. Шнирков взяв участь у роботі комісії щодо конкурсу студентських робіт ЗВО України та розповів про, те як коронавірус вплине на європейську інтеграцію і солідарність, також про шанси на оновлення.

18 травня 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. Шнирков дав коментар для новинного порталу «Сьогодні» щодо поточної ситуації на ринку цементу в Україні, впливу імпорту з Росії та ЄС на виробництво і споживання продукту в країні.

26 травня 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. Шнирков дав коментар для новинного порталу «Сьогодні» щодо розвитку протекціонізму у сучасному світовому господарстві, необхідності інтеграції виробників України у глобальні та європейські ланцюги доданої вартості.

У травні 2020 р. кафедрою світового господарства і міжнародних економічних відносин затверджено описи 6 освітніх програм (1 бакалаврської, 4 магістерських та 1 PhD) за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», в яких зафіксовано формування компетентностей студентів та аспірантів у сфері європейської інтеграції у відповідності до нового державного стандарту спеціальності та рекомендацій Міністерства освіти та науки України.