Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

7 травня 2021 р. відбувся захист Пашаєвої К. на тему «Чинники політичної трансформації країн Південного Кавказу», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія» (опонент – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.).

11 травня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. взяв участь у онлайн-діалозі Suisse-Europe a la croisee des chemins?, яку було організовано Фундацією Жана Моне.

12 травня 2021 р. експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О. взяла участь в оцінені конкурсних есе «Європейський Союз, Україна та я». Захід для школярів було організовано ініціативою «Посли європейської молоді» і Запорізькою обласною державною адміністрацією.

9 червня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. взяв участь у вебінарах Chine-Europe: Enjeux et perspectives, strategie suisse та Long-term strategies on Belarus, організованих Фундацією Жана Моне для Європи та ISANS.

15 червня 2021 р. відбувся захист Геби Г. на тему «Дезінтеграційні процеси в ЄС: політичні та безпекові виміри», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія» (опонент – експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О.).

24 червня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. взяв участь у міжнародній конференції «Еміграція в Європі» та вебінарі «Трансатлантичні відносини: тенденції та перспективи», організованих MIDEM та Фундацією Жана Моне для Європи.

25 червня 2021 р. експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О. взяла участь у Першій регіональній літній школі «Сучасні виклики міжнародній інформаційній та кібербезпеці» і провела лекцію «Цифрова дипломатія ЄС та України». Захід було організовано Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова.

4 серпня 2021 р. експерти Центру досконалості Жана Моне, проф. Піпченко Н.О., доц. Миронова М.А. та доц. Маковський С.О. взяли участь у Круглому столі «Акторність ЄС в часи COVID-19 та політика щодо сусідів». Захід було організовано Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова та NGO Promotion of Intercultural Cooperation у рамках проекту ENACTED «European Union and its neighborhood. Network for enhancing EU's actorness in the eastern borderlands (2017-2625)», co-funded by the European Union.