Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

1. Керівник Центру досконалості Жана Моне, проф. О. І. Шнирков взяв участь у International Erasmus+ Week in Ukraine (Jean Monnet Day) та виступив з інформацією для всіх учасників проектів Жана Моне щодо новітніх вимог Державних стандартів з вищої освіти у сфері гуманітарних наук щодо обов'язкових компетентностей з європейської та євроатлантичної інтеграції для випускників бакалаврських, магістерських та аспірантських програм (08/11/2019).

2. Експерт Центру досконалості Жана Моне, проф. К. В. Смирнова взяла участь у вступному семінарі з впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для членів Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом (08/11/2019).

3. Керівник Центру досконалості Жана Моне, проф. О. І. Шнирков дав інтерв’ю для новинного порталу «Сьогодні» щодо технічного регулювання в ЄС та Україні сучасної системи підтримки промисловості та сприяння економічному розвитку.

4. Під керівництвом проф. К. В. Смирнової захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Н. Боднар на тему «Правове регулювання співробітництва між Україною та Європейським Союзом у сфері юстиції».