Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

14 жовтня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський брав участь у конференції «Поза Європою – децентралізація глобальної історії, трансокеанські відносини та виклики гетеротопії», організованої ETEE Jean Monnet Network.

19 жовтня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський брав участь у вебінарі «Залучення імперії зла: Вашингтон, Москва та початок кінця холодної війни», організований Національним історичним центром та Центром Вільсона.

30 жовтня 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський брав участь у віртуальному саміті аналітичних центрів, який відбувся у рамках програми «Аналітичні центри і громадянське суспільство» Університету Пенсільванії.

12 листопада 2020 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. взяв участь в онлайн засіданні редакційної колегії журналу «Європейська економіка».

9-14 листопада 2020 р. експерт Центру досконалості Жана Моне доц. С. Маковський брав участь в онлайн-засіданнях «Львівського безпекового форуму».

15 листопада 2020 р. затверджено кваліфікаційну картку Наукової школи «Європейський Союз у глобальному економічному середовищі» (керівник – академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О.І.).

24 листопада 2020 р. відбувся щорічний онлайн звіт директора Інституту міжнародних відносин, експерта Центру досконалості Жана Моне проф. Копійки В.В., під час якого представлено інформацію про діяльність Центру у 2020 р.

30 листопада 2020 р. відбувся захист кандидатської дисертації Зосенко О. на тему «Інтеграція України у систему електронної торгівлі Європейського Союзу» (науковий керівник – академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О.І.).

26-27 листопада 2020 р. Центр досконалості Жана Моне виступив співорганізатором Науково-практичної конференції «Ризики у системі сучасних міжнародних економічних відносин: виклики та можливості», проведеної в Інституті міжнародних відносин в онлайн форматі. У конференції взяли участь 62 науковці та практичні працівники з 24 закладів вищої освіти та установ з 10 міст України, зокрема, експерти Центру професори Шнирков О.І., Копійка В.В. і Чугаєв О.А. також долучились до наукової дискусії.