Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

1. Керівник Центру досконалості Жана Моне О. І. Шнирков дав інтерв’ю щодо економічних наслідків Brexit для України для новинного порталу «Сьогодні».

2. Керівник Центру досконалості Жана Моне О. І. Шнирков дав інтерв’ю новинному порталу «Сьогодні» щодо економічних відносин України та США на сучасному етапі.

3. Члени Центру взяли участь в міжнародній науково-теоретичній конференції «Стратегічне позиціонування України в сучасному міжнародному просторі», яка відбулась з нагоди 75-річчя Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

4. Керівник Центру досконалості Жана Моне О. І. Шнирков представив доповідь про науково-методичне забезпечення навчального процесу освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (2015-2019 рр.) під час засідання Вченої ради Інституту міжнародних відносин.

5. Експерт Центру досконалості Жана Моне Н. О. Піпченко підготувала у співавторстві з М. М. Рижковим розділ до підручнику «Стратегічні комунікації» щодо євроінтеграційного контексту стратегічних комунікацій України.

6. Експерт с економіки ЄС О.А. Чугаєв:

- був рецензентом докторської дисертації доцента Г. О. Шамборовського  на тему «Закономірності досягнення добробуту населення в умовах трансформації міжнародних інтеграційних об’єднань», зокрема в дисертації розглянуті показники добробуту в ЄС та наслідки європейської інтеграції України для економічного добробуту.

- провів засідання підсекції «Економіка європейської інтеграції» в межах міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми міжнародних відносин».

7. Директор Інституту міжнародних відносин і керівник секції з політики ЄС Центру досконалості Жана Моне В. В. Копійка провів окремі зустрічі з представником Європейської комісії Жаном-Крістофером Бельярдом та Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Д. І. Кулебою. Згодом високі запрошені гості провели для студентів тематичні лекції.

8. Керівник Центру досконалості Жана Моне О. І. Шнирков взяв участь у засіданні Науково-методичної комісії «Міжнародні економічні відносини» сектору освіти Науково-методичної ради МОН України. Під час засідання було обговорено питання поглиблення освітніх компетентностей щодо європейської та євроатлантичної інтеграції в Державному стандарті спеціальності.

9. Експерт Центру досконалості Жана Моне К. В. Смирнова взяла участь у підготовці онлайн-курсу для адвокатів «Право Європейського Союзу у правових позиціях Суду ЄС».

У вересні

1. Експерт Центру досконалості Жана Моне К. В. Смирнова взяла участь у практичному тренінгу для адвокатів із темою «Право Європейського Союзу у правових позиціях Суду ЄС». Практикум проводився юридичним порталом Ratio Dicidenti та акредитований Національною асоціацією адвокатів України.

2. Експерти Центру досконалості Жана Моне К. В. Смирнова та О. В. Святун взяли участь у продовжені практичного тренінгу для адвокатів із темою «Право Європейського Союзу у правових позиціях Суду ЄС». Практикум проводився юридичним порталом Ratio Dicidenti та акредитований Національною асоціацією адвокатів України.