Додаткова діяльність членів Центру

Діяльність членів Центру, що не передбачена в рамках реалізації проекту.

27 вересня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. прийняв участь в інтерв’ю фокус-групи експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у межах процедури акредитації магістерських освітньо-професійних програм «Міжнародні економічні відносини» і «Міжнародний бізнес».

9 жовтня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. розповів про діяльність Центру для майбутніх абітурієнтів у межах Днів відкритих дверей Університету.

18 жовтня 2021 р. академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. Шнирков О. І. презентував діяльність Центру  на #ErasmusDays 2021 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Модератором заходу була проф.Смирнова К.В., проректор з міжнародного співробітництва Університету та експерт Центру досконалості Жана Моне, яка розповіла про можливості участі в академічних обмінах, програмах зі стажування й викладання в закордонних закладах-партнерах, а також про досвід участі у програмах Еразмус+.

Експерт Центру досконалості Жана Моне доц. Святун О.В. взяли участь у написанні звіту-дослідження «Євроінтеграція попри COVID: прогрес у виконанні Угоди про асоціацію у 2020 –першу половину 2021 рр.», який було підготовлено Українським центром європейської політики, проаналізувавши прогрес України щодо виконання зобов’язань стосовно захисту прав інтелектуальної власності, передбачені в Угоді про асоціацію, за період з 2020 року по 30 червня 2021 року.