Новини Центру досконалості Жана Моне

Онлайн-тренінг

2 лютого 2022
Тренінг «Інтеграція ЄС і Угода про асоціацію з Україною».
Теги: ІМВ

Основи права конкуренції ЄС: навч. посіб.

23 грудня 2021
Вийшов з друку навчальний посібник: Смирнова К. В. Основи права конкуренції Європейського Союзу та "європеїзація" конкуренційного права України : навч. посіб. / К. В. Смирнова. К. : ВПЦ ''Київський університет'', 2021. 223 с.

Moot Court з права ЄС

10 грудня 2021
Експерти Центру досконалості Жана Моне провели навчальні судові онлайн-змагання (moot courts) з права ЄС

Семінар-тренінг

8 грудня 2021
Семінар-тренінг «Громадські організації у розвитку політичної, економічної, правової і комунікаційної систем ЄС» для представників громадських організацій, дослідників, співробітників відділів міжнародного співробітництва ВНЗ України.
Теги: ИМО

ЄС у міжнародних відносинах: навч. посіб.

26 листопада 2021
Вийшов з друку навчальний посібник: Європейський Союз у міжнародних відносинах / В.В. Копійка, С.О. Маковський, М.А. Миронова та ін.; за ред. В.В.Копійки. К.: ВПЦ «Київський університет», 2021, 560 с.

Міжнародна інтернет-конференція

25 листопада 2021
Міжнародна науково-практична конференція «Угода про асоціацію з ЄС як інструмент забезпечення стійкості економіки України».

Діджиталізація сучасної системи МЕВ: монографія

19 жовтня 2021
Опубліковано колективну монографію: Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин : монографія / А. С. Філіпенко, Н. В. Резнікова, О. І. Рогач та ін.; за ред. О. І. Шниркова. К. : ВПЦ «Київський університет», 2020. 236 с.