Новини Центру досконалості Жана Моне

Весняна школа «ЄС в міжнародних економічних інтеграційних і дезінтеграційних процесах». Для студентів і не тільки.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут міжнародних відносин

Центр досконалості Жана Моне

ЗАПРОШУЄМО

Студентів закладів вищої освіти та представників широкої громадськості до участі в навчальних заходах Центру досконалості Жана Моне з європейських студій на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, створеного за підтримки програми Еразмус+ Європейського Союзу:

- «ЄС в міжнародних економічних інтеграційних і дезінтеграційних процесах» (весна 2020);

- «Право ЄС і його вплив на Україну» (перша половина 2021);

- «Політична суб’єктність ЄС» (перша половина 2022).

Лекції проводитимуть професори і доценти Інституту міжнародних відносин: кафедр світового господарства і міжнародних економічних відносин, міжнародних відносин і зовнішньої політики, порівняльного і європейського права, міжнародної інформації.

Детальніша інформація про Центр:

Контакти Центру: jmcoe.iir@gmail.com

Найближчий навчальний захід заплановано на 16-21 березня 2020 р.

ВЕСНЯНА ШКОЛА

«ЄС В МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ І ДЕЗІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ»

Весняна школа відбудеться в Інституті міжнародних відносин (м. Київ, вул. Іллєнка 36/1) в партнерстві з ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників».

Лекції заплановано на другу половину дня (14.10-18.30). Учасники школи отримують сертифікат. Навчання у весняній школі безкоштовно. Проживання іногородніх і харчування організується самостійно за власний кошт слухачів.

На лекціях Ви дізнаєтеся про:

- економічні досягнення і новітні виклики для ЄС, сценарії реформування Союзу;

- диференціацію інтеграційних процесів в ЄС і з третіми країнами;

- місце України в процесах європейської економічної інтеграції та дезінтеграції (зміни до Угоди про асоціацію з ЄС, економічні проблеми у трикутнику Україна - ЄС - Росія, вплив Брексіту на Україну);

- трансформацію європейського середовища для бізнесу (зміни у торговельній і конкурентній політиках ЄС, технічних вимогах до продукції, валютно-фінансовій інтеграції, політиці щодо цифрового сектору, розвитку багатонаціональних компаній в ЄС);

- забезпечення інтересів осіб в умовах різношвидкісної європейської інтеграції (захист прав споживачів, соціальна і міграційна політика ЄС);

- мультидисциплінарні аспекти інтеграційних і дезінтеграційних процесів (проблеми розширення і виходу з ЄС, інтеграція з іншими країнами, політика санкцій, політичні чинники економічної інтеграції, напрями реформування права ЄС, європейські комунікації).

Для реєстрації на заняття на весняній школі «ЄС в міжнародних економічних інтеграційних і дезінтеграційних процесах» просимо заповнити онлайн-форму:

або надіслати заявку на адресу conference.mev@gmail.com із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові; навчального закладу / місця роботи; контактних даних: e-mail, телефон.