Новини Центру досконалості Жана Моне

Про Міжнародну науково-практичну конференцію «Еволюція Європейського Союзу: основні виклики сучасності та перспективи», 3 грудня 2019 р.

Науковці і викладачі вищих навчальних закладів та академічних інституцій, управлінці та працівники органів державної влади, представники ділових кіл, а також здобувачі наукових ступенів взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Еволюція Європейського Союзу: основні виклики сучасності та перспективи», яка відбулася в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція, організована експертом Центру досконалості Жана Моне, проф. К. В. Смирновою, була присвячена обговоренню актуальних викликів і перспектив розвитку ЄС та європейської інтеграції України.

У ході роботи першої секції було обговорено актуальні питання зовнішньої та регіональної політики Європейського Союзу, а також відносин з третіми державами, особливо з Україною. Друга секція присвячена секторальній співпраці України та ЄС в найбільш пріоритетних сферах. У третій сесії учасники конференції обговорили питання застосування норм та положень Угоди про асоціацію в правовому порядку України.

У конференції взяв участь із доповіддю академічний координатор Центру досконалості Жана Моне, проф. О. І. Шнирков. Крім цього, в обговореннях брали участь інші члени Центру.

Завантажити програму можна за посиланням (укр)

Завантажити програму можна за посиланням (англ)