Новини Центру досконалості Жана Моне

Експерти Центру проводять тематичні онлайн-тренінги «Інтеграція України з ЄС для молоді»: європейське право та комунікації.

12-16 січня 2021 р. відбулись тематичні онлайн-тренінги у рамках школи «Інтеграція України з ЄС для молоді», що проводяться за партнерської взаємодії Центру досконалості Жана Моне зі Школою молодого українського дипломата Бізнес-школи ІМВ.

Учні школи прослухали лекції експерта Центру досконалості Жана Моне, професора кафедри порівняльного і європейського права К. Смірнової на тему «Архітектура права: національне право, міжнародне право і право ЄС».

Учні ознайомились також з поняттям «цифрова дипломатія», правилами поведінки дипломатів у соціальних медіа, практикою ЄС щодо використання цифрових інструментів для позиціонування у світі, а також особливостями публічної дипломатії України та практикою дипломатичних місій щодо позиціонування держави в рамках ЄС. Лекції проведено експертом Центру досконалості Жана Моне, професором кафедри міжнародної інформації Н. Піпченко.

Тривалість тренінгів – 10 жовтня 2020 р. – 6 лютого 2021 р.

Цільові групи: учні, студенти та інші зацікавлені особи.

Захід проводиться у рамках реалізації проекту «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).