Новини Центру досконалості Жана Моне

Експерти Центру проводять тематичні онлайн-тренінги «Інтеграція України з ЄС для молоді»: європейська економіка та право.

21-23 січня 2021 р. відбулись тематичні онлайн-тренінги у рамках школи «Інтеграція України з ЄС для молоді», що проводяться за партнерської взаємодії Центру досконалості Жана Моне зі Школою молодого українського дипломата Бізнес-школи ІМВ.

Учні школи прослухали лекції експерта Центру досконалості Жана Моне, професора кафедри порівняльного і європейського права К. Смірнової на тему «Архітектура права: національне право, міжнародне право і право ЄС» (частина ІІ).

Учні ознайомились також з питаннями валютної інтеграції в ЄС у рамках лекції, проведеної експертом Центру досконалості Жана Моне, професором кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин О. Чугаєвим.

Тривалість тренінгів – 10 жовтня 2020 р. – 6 лютого 2021 р.

Цільові групи: учні, студенти та інші зацікавлені особи.

Захід проводиться у рамках реалізації проекту «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).