Новини Центру досконалості Жана Моне

Експерти Центру досконалості Жана Моне провели навчальні судові онлайн-змагання (moot courts) з права ЄС у рамках #ERASMUSDAYS.

15 жовтня 2020 р. відбулась фінальна зустріч відбіркового туру ІІ Всеукраїнських змагань навчального судового процесу з права ЄС у рамках Еразмус днів. Перемогу здобула команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета заходу: поширювати практичні знання з питань права ЄС серед студентів-юристів, навчити аналізувати актуальні правові питання, а також підвищувати у молоді адвокатські та юридичні письмові навички у сфері права ЄС.

Зміст тренінгів: моделювання судового засідання, в якому учасники аналізують проблему, вивчають відповідні положення закону ЄС, готують письмові подання та представляють усні аргументи.

Реалізація проекту «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).