Новини Центру досконалості Жана Моне

Експерти Центру досконалості Жана Моне проведуть навчальні судові онлайн-змагання (Moot Courts) з права ЄС у рамках #ERASMUSDAYS

Про подію: Конкурс Moot Court має на меті популяризувати серед студентів юридичних факультетів практичні знання з питань права ЄС, залучати їх та глибоко обмірковувати цікаві та актуальні юридичні проблеми, покращувати їх адвокатську діяльність, правові дослідження та навички письма у сфері права ЄС. Перша зустріч була проведена в онлайн-форматі на початку цього року з метою відбору команд півфіналістів. Результатом фінальної зустрічі буде вибір переможців.

Подію заплановано провести у рамках Еразмус днів 2020 р.

Коли: 15 жовтня 2020 р.

Час: 12.00-14.00.

Робоча мова: українська.

Доступ до події на платформі MS Teams за посиланням: https://teams.microsoft.com/_#/pre-join-calling/19:meeting_MzI4OGU2YTQtY2YyYy00ZDA1LThiMTQtMjE5Y2VjYzM1MmQy@thread.v2

Реалізація проекту «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).

Контакти:

Смирнова Ксенія Володимирівна

професор кафедри порівняльного і європейського права, д.ю.н., проф.

e-mail: ksenya.smyrnova@gmail.com