Новини Центру досконалості Жана Моне

Переможці ІІ Всеукраїнських змагань навчального судового процесу з права ЄС.

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнських змагань навчального судового процесу з права ЄС, які були проведені у рамках Еразмус днів за підтримки Центру досконалості Жана Моне Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, зокрема:

• Команда F-Team (відзнаки – І місце; кращий знавець права ЄС – Марія Коцюрба (ІМВ));
  • Команда NLU Team (відзнаки – ІІ місце; краща юридична позиція (командна нагорода) та найкращий оратор (індивідуальна нагорода) – Тетяна Бережна);
  • Команда #2Cаши (відзнаки – ІІІ місце; кращий командний дух (командна нагорода)).

Учасників команд привітали сертифікатами та науковими подарунками.

Повідомляємо, що з березня 2021 р. будуть анонсовані наступні Всеукраїнські змагання з права ЄС (III National Moot Court Competition on EU Law).

Приєднуйтесь до нових змагань!

Бажаємо Вам успіхів!

Мета заходу: поширювати практичні знання з питань права ЄС серед студентів-юристів, навчити аналізувати актуальні правові питання, а також підвищувати у молоді адвокатські та юридичні письмові навички у сфері права ЄС.

Зміст тренінгів: моделювання судового засідання, в якому учасники аналізують проблему, вивчають відповідні положення закону ЄС, готують письмові подання та представляють усні аргументи.

Реалізація проекту «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).