Новини Центру досконалості Жана Моне

Міжнародна інтернет-конференція

2 квітня 2021
Міжнародна науково-практична конференція «Принциповий прагматизм ЄС – наслідки для Східної та Південно-Східної Європи: політичні, економічні, правові та комунікаційні аспекти».

Весняна школа

12 лютого 2021
Весняна школа «Право Європейського Союзу та його вплив на Україну».

1 лютого 2021
Експерти Центру проводять тематичні онлайн-тренінги «Інтеграція України з ЄС для молоді»: європейське право.

Україна та Угода про асоціацію

29 січня 2021
Експерти Центру досконалості Жана Моне проф. Смирнова К.В. та доц. Святун О.В. взяли участь у написанні звіту-дослідження «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання 2014-2019».

26 січня 2021
Експерти Центру проводять тематичні онлайн-тренінги «Інтеграція України з ЄС для молоді»: європейське право та комунікації.

21 січня 2021
Експерти Центру проводять тематичні онлайн-тренінги «Інтеграція України з ЄС для молоді»: європейська економіка та право.

16 січня 2021