Новини Центру досконалості Жана Моне

Презентації лекцій за напрямом «Економіка, право і комунікації ЕС».

Розпочалась Зимова школа «ЄС в міжнародних економічних інтеграційних і дезінтеграційних процесах», яка проходитиме з 12 по 20 січня 2021 р.

Учасники дізнаються про економічну, правову та політичну роль ЄС у процесах міжнародної інтеграції, про досягнення та нові виклики для ЄС після Brexit, а також особливості розвитку відносин Україна-ЄС. Слухачі онлайн-школи також матимуть можливість поглибити свої знання та навички щодо вивчення переваг європейської економічної інтеграції у нових реаліях світової економіки.

Презентації лекцій за напрямом «Економіка, право і комунікації ЄС» можна знайти у Базі даних навчальної і наукової інформації про ЄС, підготовленої Центром досконалості Жана Моне, який діє в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Натискай тут і дізнайся більше - https://e-learning.iir.edu.ua/course/view.php?id=29

Проект «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).