Анонси

12 грантів на навчання

22 травня 2018
В рамках угоди про співпрацю між Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Фундацією імені Романа Якемчука (Бельгія) виділено 12 грантів на навчання за освітньою програмою «Європейські студії» у 20
Теги: ІМВ

МІЖНАРОДНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

18 травня 2018
Запрошуємо взяти участь у науковій інтернет-конференції, яка присвячена 25-річчю спеціальності "Міжнародна інформація" (заснування відбулося 1 червня 1993 року) і розвитку галузі міжнародних інформаційних відносин.
Теги: ІМВ

День вишиванки в ІМВ

16 травня 2018
17 травня, в ІМВ відбудеться святкування Всесвітнього дня вишиванки. О 14:15, у холі Інституту відбудеться показ дизайнерських колекції традиційно одягу. Дизайнери - Карина Шеша, Анастасія Мороз, Oliz, Юлія Мельник.
Теги: ІМВ, свято

Leiden Sarin International Air Law Moot Court

16 травня 2018
Інститут міжнародних відносин та юридична компанія "ЕКОВІС Бондар та Бондар" оголошують конкурсний відбір для участі в команді ІМВ у Десятому Міжнародному конкурсі з міжнародного повітряного права (Leiden Sarin International Air Law Moot Court)

Міжнародна конференція

15 травня 2018
ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка та Університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Республіка Польща) проводять міжнародну наукову конференцію «Українсько-польські відносини в умовах гібридних загроз безпеці"
1 2 3 4 5 148