Анонси

Першокурсників привітали директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка, в.о. Міністра закордонних справ Володимир Хандогій, керівники зовнішньополітичного відомства нашої держави різних років.

На церемонії посвячення у першокурсники виступили директор Інституту Валерій Копійка, виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ України Володимир Хандогій, патріархи української дипломатії, міністри закордонних справ України різних років Анатолій Зленко, Геннадій Удовенко, Борис Тарасюк, Владимир Огризко, ректор Дипломатичної академії МЗС України Борис Гуменюк. Від імені Президента України Віктора Ющенка майбутніх дипломатів привітав заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, а від імені Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського – проректор Університету з міжнародних зв’язків Петро Бех. У виступах та привітаннях лунали побажання першокурсникам підтримати високе реноме Інституту та Університету, здобувши фундаментальну освіту, яка знадобиться для того, щоб гідно представляти інтереси держави на міжнародній арені.