Анонси

3 березня 2020 року в Інституті міжнародних відносин кафедрою міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій було проведено презентацію навчального посібника "Основи візуальної аналітики та прогностики"

Автор посібника та модератор навчально-наукового заходу - доктор соціологічних наук, професор кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Юрій Вікторович Романенко. 

Структурно захід складався із доповіді пана Романенка та відповідей на запитання учасників заходу. Модератор, характеризуючи випущений посібник, зазначив його присвяту предмету дослідження візуальної аналітики як одного із сучасних напрямків прикладної психології та соціології. Підручник надає в розпорядження фахівців в галузі міжнародних відносин набір потужних інструментів діагностування психічних профілів індивідуальних та колективних акторів міжнародних відносин.  
 
 
Для майбутніх дипломатів - комунікативістів та медійників, журналістів, міжнародних аналітиків, політиків, економістів та юристів візуальна аналітика стає в нагоді в різних форматах їхньої професійної діяльності: при підготовці медіазаходів та івентів, проведенні переговорів економічної та політичної спрямованості, організації формальних та неформальних зустрічей, а також для поглибленого розуміння релігійної, етнічної та соціо-культурної реальності сучасних держав. 
 
Учасники заходу поставили модераторові питання, які стосувалися аксесуарів та татуювань, моделювання іміджу, одягу, зв'язку релігійних та етнічних ідентичностей, фізіогноміки та тілобудови. 
 
Захід було проведено в атмосфері плідного пошукового полілогу та високої вмотивованості учасників. 
 
 
Наприкінці заходу Юрій Вікторович Романенко подякував всім, хто взяв участь в презентації, наголосивши на значущості діяльності наукового гуртка з основ візуальної аналітики та прогностики, який працює під його керівництвом в Інституті міжнародних відносин і який мають можливість відвідувати студенти всіх курсів та відділень.