Анонси

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року
Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.
 
Участь у програмі передбачає:
  • Відвідування не менше ніж двох або всіх онлайн-модулів
  • Активну співпрацю з іншими учасниками та тренерами
  • Реалізацію свого мініпроєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, запобігання дезінформації, комунікації ідей європейської інтеграції тощо. Цей мініпроєкт також повинен бути реалізований у співпраці з місцевими учасниками Мереж ЄС (Євроклуби, Інформаційні центри ЄС, Team Europe Ukraine, мережі випускників EU Study Days, Erasmus, College of Europe).
 
Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком до 30 років, які:
 
  • є студентами магістратури або останнього курсу бакалаврату українських ВНЗ
  • є аспірантами будь-якої форми навчання
  • отримали диплом про вищу освіту упродовж останніх 3 років
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.
 
 
Умови участі
 
Онлайн-сесії триватимуть з березня по червень 2021 р.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою. Участь у програмі є безкоштовною. Відбір відбувається на конкурсній основі.  Учасники, які успішно закінчили 8 і більше модулів отримають сертифікат.
 
 
Детальніше про проєкт та форма заявки за лінком.