Анонси

Французька НУО "Україна в Європі" у рамках освітньої програми з європейських студій та практики перекладу запрошує взяти участь у традиційній лютневій подорожі, яка відбудеться з 9 по 16 лютого 2020 року
Освітня програма включає в себе відвідування шести головних інституцій Європейського Союзу в рамках однієї подорожі (Європарламенту, Європейської комісії, Ради ЄС та Європейської Ради, Європейського центрального банку та Суду ЄС), (уточнюється);
 
ознайомлення з роботою департаментів перекладу Єврокомісії та Суду ЄС;
 
освітні візити до Ради Європи та Європейського суду з прав людини;
 
відвідування Музею грошей Німецького федерального банку;
 
зрештою, участь у 21-му Ярмарку європейських студій у Брюсселі (EU Studies Fair 2020) з можливістю ознайомлення з магістерськими програмами більше 50 європейських вузів.
 
До участі в Програмі запрошені студенти Інституту міжнародних відносин усіх спеціальностей, зокрема, МВ, МП, МЕВ, МБ, котрі цікавляться питаннями європейської інтеграції, а також володіють англійською мовою. Учасники Програми отримують іменні сертифікати.
 
Вартість подорожі - 420 євро.
 
Для запису в групу слід звернутися до Анни Юріївни Рудковської на кафедру іноземних мов (тел. 098 386 80 13, мейл: arudkovska@yahoo.com)
Крайній термін реєстрації - 15 грудня 2019 року!
 
Більше інформації за посиланням:
https://www.facebook.com/ukrainedanseurope/