Анонси

Запрошуємо 21 листопада 2019 року взяти участь у церемонії відкриття Центру досконалості Жана Моне.

Запрошуємо взяти участь у церемонії відкриття Центру досконалості Жана Моне. Подія відбудеться 21 листопада 2019 року в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин».

Під час роботи конференції також буде проведено спеціальну сесію «Єдиний цифровий ринок ЄС» за підтримки програми Еразмус+ Європейського Союзу в межах проекту Центру досконалості Жана Моне «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).

У заході візьмуть участь відомі українські дослідники з понад 20 закладів вищої освіти і науково-дослідних установ України, зарубіжні науковці, урядовці і дипломатичні працівники.

КОЛИ: 21 листопада 2019 р., початок о 10.00.

ДЕ: Зал вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

РОБОЧІ МОВИ: українська, англійська, російська.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ: conference.mev@gmail.com

АДРЕСА: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка 36/1, 3-й поверх.