Анонси

До уваги студентів 2-6 курсів!

Розпочинається формування команди Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка з права Світової організації торгівлі для участі в John H. Jackson Moot Court Competition з права СОТ.
 
Ці змагання належать до числа найпрестижніших в світі змагань з міжнародного права. Особисту підтримку змаганням висловив Генеральний директор СОТ Роберто Азеведо.
 
Участь в цих міжнародних змаганнях дає змогу студентам суттєво підвищити рівень своєї професійної підготовки, зустрітися з юристами світового рівня та своїми майбутніми колегами з багатьох країн, поліпшити навички командної роботи.
 
Змагання проходять у вигляді моделювання засідання групи експертів у рамках процедури врегулювання спорів у СОТ. Учасники команди виступають від імені позивача (complainant) або відповідача (respondent). Робоча мова змагань – англійська
 
Команда ІМВ з права СОТ створена в 2005 році. Вона була першою в Україні командою з права СОТ. З того часу, команда одинадцять разів отримувала право на участь в міжнародному раунді змагань. Загалом за п'ятнадцять років існування команди Інституту міжнародних відносин з права СОТ в ній взяли участь близько 30 студентів.

В 2020 році команда Інституту міжнародних відносин включала наступних студентів спеціальності міжнародне право: Дмитро Липкан, Олександр Луценко, Ростислав Сальков, Владислав Сердюк. Цього року міжнародний регіональний раунд відбувся 2-6 березня у м. Брно (Чехія). У міжнародному регіональному раунді разом з командою ІМВ взяли участь ще 14 команд, які представляли вищі навчальні заклади з різних країн Європи, зокрема, з Італії, Іспанії, Швейцарії, Греції, Угорщини.
 
З усіма питаннями про змагання та про участь в команді звертайтесь, будь ласка, до доцента кафедри міжнародного права Дмитра Васильовича Скриньки електронною поштою (mp.sdv@clouds.iir.edu.ua).