Анонси

Благодійний фонд «Право на захист», що є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН), запрошує взяти участь у Школі з міграційного права, яка буде проходити 26 листопада 2020 року онлайн. Початок заходу о 14:00

Запрошуємо всіх студентів відділення «Міжнародне право» долучатися до участі у цьому заході.  

Під час заходу ви можете ознайомитися з актуальними проблемами захисту прав біженців та шукачів захисту, а також осіб без громадянства в Україні, з метою отримання практичних навичок з надання правової допомоги вищезгаданим вразливим категоріям осіб. Захід буде проходити у форматі спілкування «Жива книга» з представниками біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства, де ви можете особисто поспілкуватися та поставити питання, які вас цікавлять шукачам захисту, біженцям та особам без громадянства в Україні.

Під час заходу ми поговоримо з вами щодо можливих шляхів вирішення проблем, з якими біженці та особи без громадянства стикаються кожного дня.

Крім того, активна участь у цьому заході передбачає можливість в подальшому залучення вас на стажування в БФ «Право на захист» та в територіальні органи ДМС України для практичного застосування ваших знань та навичок в рамках допомоги біженцям та особам без громадянства в Україні.

Захід обіцяє бути насиченим «живими» історіями та цікавими дискусіями!

Реєструйтесь за посиланням:                                

https://docs.google.com/forms/d/1vuivP9CWTurh-AnHoMkY7eNCMbSESfJoUkTuNJEE-hU/edit

Програму Міграційної школи, а також посилання в Zoom, ви отримаєте після реєстрації.