Анонси

Запрошуємо взяти участь у всеукраїнському конкурсі есе серед студентів на тему «Азербайджанський мультикультуралізм як фундаментальна концепція миру і толерантності»
В Україні розпочато всеукраїнський конкурс есе серед студентів на тему «Азербайджанський мультикультуралізм як фундаментальна концепція миру і толерантності».
Організатор – Бакинський міжнародний центр мультикультуралізму (multikulturalizm.gov.az).
 
Конкурс проходитиме у два етапи: перший етап с 15 вересня по 7 листопада (журі в Україні визначить 30 фіналістів); другий етап з 7 листопада по 14 листопада (журі в Баку визначить переможців). У листопаді відбудеться церемонія вручення нагород.
Вимоги до робіт: до 10 сторінок, документ Word (у листі вказати П.І.Б., дату народження, назву університету, факультет; контактні дані - номер телефону, електронну пошту). Зазначені матеріали необхідно надіслати до 7 листопада на пошту multiculturalism2019@ukr.net.
 
Координатор проєкту — представниця Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Гончарук Марина (+380678880480, goncharuk_maruna@ukr.net).
Студенти, які займуть перше, друге та третє місця стануть учасниками зимньої або літньої міжнародної школи мультикультуралізму, під час яких вони ознайомляться з історією мультикультурного Азербайджану. Переліт, проживання, харчування за рахунок Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму. 
Учасники , які займуть 4-10 місця отримають цінні подарунки.
Для проведення дослідження рекомендуємо ознайомитися з тематичною літературою, що є у вільному доступі на сайті Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму (multikulturalizm.gov.az).