Анонси

До уваги студентів третього, четвертого курсів бакалаврату та першого, другого курсів магістратури

Починається формування команди Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка для участі в John H. Jackson Moot Court Competition (міжнародних змаганнях з права СОТ) у 2021/22 навчальному році.

Ці змагання належать до числа найпрестижніших в світі змагань з міжнародного права. Участь в цих міжнародних змаганнях дає змогу студентам суттєво підвищити рівень своєї професійної підготовки, зустрітися з юристами світового рівня та своїми майбутніми колегами з багатьох країн, поліпшити навички командної роботи.

Команда ІМВ була вперше створена в 2005 році і була першою в Україні командою з права СОТ. З часу її створення команда ІМВ більше десяти разів отримувала право на участь в міжнародному раунді змагань.
Змагання проходять у вигляді моделювання засідання групи експертів у рамках процедури врегулювання спорів у СОТ. Учасники команди виступають від імені позивача (complainant) або відповідача (respondent). Робоча мова змагань – англійська. 

Загалом за всі роки існування команди Інституту міжнародних відносин з права СОТ в ній взяли участь більше 30 студентів. Колишні учасники команди Інституту міжнародних відносин різних років успішно застосовують отримані знання на практиці, а деякі з них не тільки захистили дисертації з міжнародного права, але й працюють викладачами на кафедрі міжнародного права.

З усіма питаннями про участь в команді звертайтеся, будь ласка, до доцента кафедри міжнародного права Скриньки Д. В. (електронна адреса – mp.sdv@clouds.iir.edu.ua).