Анонси

27-29 жовтня 2020 року Міністерство закордонних справ Туркменістану спільно з Регіональним центром ООН з превентивної дипломатії для Центральної Азії та Офісом Постійного координатора ООН в Туркменістані проведе захід, приурочений до Дня ООН
27-29 жовтня 2020 року Міністерство закордонних справ Туркменістану спільно з Регіональним центром ООН з превентивної дипломатії для Центральної Азії та Офісом Постійного координатора ООН в Туркменістані проведе захід, приурочений до Дня Організації Об'єднаних Націй, - Міжрегіональну Модель Організації Об'єднаних Націй, у форматі відеоконференції.
 
В ході Міжрегіональної Моделі ООН буде відтворена робота декількох органів системи Організації Об'єднаних Націй (ООН). Зокрема, Генеральної Асамблеї ООН, Економічної і Соціальної Ради (ЕКОСОР) і Політичного форуму високого рівня зі сталого розвитку.
 
Будуть також змодельовані засідання головних комітетів Генеральної Асамблеї, функціональних комісій Економічної і Соціальної Ради, Ради з прав людини. 
 
Вибір структур та установ ООН, роботу яких належить імітувати, здійснюється на етапі підготовки порядку денного Моделі з урахуванням актуальності і місця тієї чи іншої проблеми в міжнародних відносинах, а також ходу її обговорення в ООН.
 
До участі в заході запрошуються студенти вищих навчальних закладів з політико-дипломатичної спеціалізацією.
 
Робочі мови: англійська, російська (синхронний переклад).
 
Також для охочих взяти участь у вищезазначеному заході студентів 23 жовтня будуть проведені відеобрифінг та презентація.
 
Для отримання посилання для підключення до заявлених заходів зацікавлені в участі студенти можуть написати на e-mail: embassy@ambturkm.org.ua, а також отримати додаткову інформацію за телефоном : 044 279 34 49.