Анонси

22 грудня 2021 року о 12:00 в приміщенні Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться презентація Науково-просвітницького проєкту «Україна – Світ 30(104): офіційна і культурна дипломатія»
22 грудня 2021 року о 12:00 в приміщенні Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться презентація Науково-просвітницького проєкту «Україна – Світ 30(104): офіційна і культурна дипломатія» та урочисте передавання на державне зберігання до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного відеоінтерв’ю перших представників незалежної України в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Бельгії, США, Угорщині,  Швейцарії, Єгипті, Туреччині, Литві. 
 
Проєкт присвячений вшануванню 30-ліття встановлення дипломатичних відносин України з зарубіжними державами, яке водночас для багатьох країн є 104-ю річницею відновлення дипломатичних відносин. 
 
Він передбачає підготовку вуличних виставок архівних документів, доступних у віртуальному просторі, записування усної історії дипломатичної служби України, проведення наукових конференцій, подіумних дискусій за участі науковців, дипломатів, студентів. 
 
Проєкт реалізується з ініціативи Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин за підтримки МЗС України та Державної архівної служби України, а також за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні та Федерального міністерства закордонних справ ФРН.
 
Долучитись до презентації можна за посиланням - https://youtu.be/rOVy6pvutp0